Türk Telekom Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

Türk Telekom Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan AssisTT A.Ş. bünyesinde, “Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

  • Diksiyonu düzgün,
  • En az lise mezunu,
  • 18-35 yaşları arasında,
  • Telefonda etkili iletişim kurabilen,
  • İkna ve analiz yeteneğine sahip,
  • Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen,
  • İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

İş Tanımı
Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

 

Adıyaman Engelli Müşteri Temsilcisi Alımı

 

Genel Nitelikler

•En az lise mezunu,
•18-40 yaşları arasında,
•Diksiyonu düzgün,
•Telefonda etkili iletişim kurabilen,
•Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan,
•En az % 40 engeli bulunan,

İş Tanımı
Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, kampanya bilgilerini sağlamak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak

AssisTT A.Ş. – Engelli Müşteri Temsilcisi iş ilanı detayı http://www.kariyer.net/assistt-a-s/engelli-musteri-temsilcisi-is-ilani-i1314891/?tmpsno=1

Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli Alımları

Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli AlımlarıPamukkale Turizm’de Bilgi işlem personeli olarak çalışmak ister misiniz? Pamukkale Turizm Bilgi işlem elemanı alımı yapıyor…

İnsan Kaynakları Politikası:

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler ya da ozgecmis@pamukkale.com.tr elektronik postamıza özgeçmişlerini ulaştırabilirler.

İşin Tanımı
Pamukkale Turizm bünyesinde kullanılan otomasyon programında son kullanıcıya destek verebilecek aday aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Firmamızda görev alacak;
En az yüksek okul mezunu(tercihen Bilgisayar Programcılığı,Bilgi İşlem vb,)
Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli ,
Dış görünüşüne önem veren,
Ms Office programlarının kullanımına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,
Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı AlımıTürkiye’nin en büyük bankasında büyük başarılara birlikte imza atmaya hazır mısınız? Bankamızın Genel Müdürlük Bölümleri ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcıları alınacaktır.

Sınavın, genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 9 Haziran 2014 veizleyen günlerde gerçekleştirilecektir.

Sınav başvuruları
3 Haziran 2014 Salı günü saat 10.00’a kadar kabul edilecektir.
BAŞVURU KOŞULLARI
a. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
b. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş olmak (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç
belgesiyle belgelemelidir), Yabancı dil sertifikaları, değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında ibraz edilmelidir.

*TOEFL sınavının CBT ve PBT versiyonları kabul edilmeyecektir. TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankamıza da gönderebilirler.
c. Yazılı sınav tarihi itibarıyle 30 yaşını doldurmamış olmak (9 Haziran 1984 vesonrasında doğanlar başvurabilecektir),

d. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 31 Temmuz 2015 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanlar en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda olmalıdır.),
e. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 1 Ağustos 2014 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.)
(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartıyla kabul edilecektir.
Yüksek lisans mezuniyetini en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.

Watsons personel alımı iş ilanları

Watsons personel alımı iş ilanlarıTürkiye’nin hemen hemen her AVM’sinde yer alan bir marka olan kozmetik ve kişisel bakım mağazası watsons yeni açılacak birçok mağazası için alım yapacak.

Watsons, mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, kendine ve dış görünümüne özen gösteren, gelişime açık, kozmetikten anlayan ve öğrenime açık satış danışmanları arıyor. Continue Reading “Watsons personel alımı iş ilanları”

Adli Tıp Kurumu Personel Alımları

Adli Tıp Kurumu Personel AlımlarıAdli Tıp kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. Adli Tıp Kurumu 1 inşaat, 3 makine, 1 elektrik elektronik, 2 kimya mühendisi, 1 sıhhı tesisat, 1 elektrik, 1 inşaat teknisyeni, 1 fotoğraf, 2 bilgisayar, 3 kimya, 1 radyoloji teknikeri, 2 fizikçi, 2 kimyager, 8 memur, 18 VHKİ, 6 laborant, 2 biyolog olmak üzere 55 personel alımı yapacak. Continue Reading “Adli Tıp Kurumu Personel Alımları”