THY 2015’te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak

THY 2015'te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak

THY Personel Alımlarına dair yeni bir bilgi aldık. 2015 yılında yeni personel alımlarına ilişkin detaylı açıklamayı bu haberde bulabilirsiniz…

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, bu yıl yaklaşık 2 bin kabin ve kokpit personeli, 500 de pilot alımı gerçekleştireceklerini söyledi.
Kotil, yaptığı açıklamada, geçen yıl, bir önceki yıla göre yüzde 16 büyüdüklerini belirterek, bu yıl da aynı oranda büyümeyi hedeflediklerini belirtti. Continue Reading “THY 2015’te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak”

Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli Alımları

Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli AlımlarıPamukkale Turizm’de Bilgi işlem personeli olarak çalışmak ister misiniz? Pamukkale Turizm Bilgi işlem elemanı alımı yapıyor…

İnsan Kaynakları Politikası:

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler ya da ozgecmis@pamukkale.com.tr elektronik postamıza özgeçmişlerini ulaştırabilirler.

İşin Tanımı
Pamukkale Turizm bünyesinde kullanılan otomasyon programında son kullanıcıya destek verebilecek aday aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Firmamızda görev alacak;
En az yüksek okul mezunu(tercihen Bilgisayar Programcılığı,Bilgi İşlem vb,)
Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli ,
Dış görünüşüne önem veren,
Ms Office programlarının kullanımına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,
Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Watsons personel alımı iş ilanları

Watsons personel alımı iş ilanlarıTürkiye’nin hemen hemen her AVM’sinde yer alan bir marka olan kozmetik ve kişisel bakım mağazası watsons yeni açılacak birçok mağazası için alım yapacak.

Watsons, mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen, kendine ve dış görünümüne özen gösteren, gelişime açık, kozmetikten anlayan ve öğrenime açık satış danışmanları arıyor. Continue Reading “Watsons personel alımı iş ilanları”

Denizbank Bireysel Direk Satış Temsilcisi alımı

Denizbank Bireysel Direk Satış Temsilcisi alımıBankacılık sektöründe kariyerine hızlı bir başlangıç yapmak isteyen kişiler için Denizbank tecrübeli, tecrübesiz olsun bireysel direk satış temsilcisi alanında yeni isimleri görmek istiyor. Kredi kartı, pos, sgk emekli maaş devri gibi çeşitli hizmetleri sunan bireysel banakcılıkta kendine güvenen, yenilikçiliğe açık ve sürekli koşturmayı seven gençlere ihtiyaç duyan denizbank 1985 sonrası doğumlu ve erkek adaylar için askerliği yapılmış veya en az 2 yıl tecilli olma şartını arıyor… Continue Reading “Denizbank Bireysel Direk Satış Temsilcisi alımı”

Atasun optik personel alımı iş başvurusu

Atasun optik personel alımı iş başvurusuSon dönemlerde yıldızı parlayan markalardan Atasun Optik yeni personel alımları gerçekleştirecek. Satış danışmanları, optisyen, atölye personeli, mağaza müdürü, yönetici pozisyonları için çoğunlukta alım yapacak olan Atasun insan kaynaklarına iş başvuru formu doldurarak bu fırsatı değerlendirin… Continue Reading “Atasun optik personel alımı iş başvurusu”