Altın Ons fiyatı 1,325.65 ile rekor tazeledi!

Altın, son 1 yılda %25 değer kazandı. Yatırımcı ne olduğunu anlamadan kimisi çok büyük karlar kimisi döviz ile dönülmez yollara girdi. Altının Uluslararası piyasalarda kırdığı son rekorunu bugün tekrar tazeledi. Uluslararası piyasalarda altın ons fiyatı 1,325.65 dolara kadar yükseldi…

Spot altının ons fiyatı, euronun dolar karşısında seansın en yüksek seviyesine ulaşmasına paralel olarak 1,325 doların üzerine çıktı ve tarihi rekoru kırdı.

Serbest piyasada da Cumhuriyet altını 402 liradan satılıyor. Çeyrek altın ise 101.95 liradan işlem görüyor.

Güncel günlük altın fiyatlarını takip etmek için tıklayın

Altın fiyatları 1 Ekim 2010

Altın fiyatları, 1 ekim altın fiyatları, güncel altın fiyatları, günlük altın fiyatları gibi aramalar sonucu bu yazıya ulaşılabilir…

Altın fiyatları son zamanlarda uluslararası piyasalarda rekorlar kırarak ilerlemeye devam ediyordu. Son günlere bakacak olursak altın fiyatlarında gerileme başladı. 102 TL civarında satılan çeyrek altın bugün 100.91 TL ile satışa devam etti. Çeyrek altın fiyatlarında ki bu belirsizliğin ortadan kalkması için bazı uzmanlara göre dolar’ın dengesizliğinin bozulmasına bağlı görünüyor.

Güncel günlük altın fiyatlarını sitemizden takip edin… Continue Reading “Altın fiyatları 1 Ekim 2010”

Altın fiyatları 23 Eylül 2010

Altın tarihi bir rekor daha kırdı. Altın uluslararası piyasalarda ons fiyatı 1,292 doları geçerek yeni bir rekor kırdı. Dolar fiyatlarında gerileme gözlenirken, euro fiyatıda ufak bir artış yaşadı. Altın onsu 1,292 doları görünce çeyrek altın fiyatı 104 lira civarına yükseldi. Günün kapanışında çeyrek altın fiyatları eski halini aldı.

Altın fiyatlarında yeni bir yükselişin sinyali olan bu tarihi rekoru uzmanlar bekleyin diye yorumluyorlar. Altın yatırımcıları uzun vadede yatırım yapma kararlarını henüz bozmadılar. Tüm piyasaların yakından izlediği altın fiyatlarını sizde sitemizden günlük ve güncel olarak takip edebilirsiniz… Continue Reading “Altın fiyatları 23 Eylül 2010”

Altın fiyatları 22 Eylül 2010

22 Eylül 2010 Altın fiyatları ne kadar? Dünü yorumluyarak altının durumunu sizlere aktarmaya çalışacağız…

Altın fiyatlarında küçük bir düşüşün yaşandığı gözlenirken, satışların artışı dikkatleri çekiyor. Küçük yatırımcı bu noktadan sonrasını pek hayırlı görmemiş olacak ki bi anda satışların yükseldiğine dair duyumlar almaya başladık.

Altın fiyatlarını sizde kendinize göre yorumlayabilir, uzman görüşlerini değerlendirerek en son kararı kendiniz vererek ya uzun zamandır sakladığınız yatırımı yada uzun vadeli bir yatırım için altını tercih edebilirsiniz. Unutmayın son kararı her zaman kendiniz verin… Continue Reading “Altın fiyatları 22 Eylül 2010”

Altın fiyatları 21 Eylül 2010

Altın fiyatları Uluslararası piyasalarda yeni bir rekor daha kırdı. Altın ons fiyatı 1.283,35 doları görünce tarihi bir rekor daha yaşandı…

Altın fiyatları yurtiçinde az da olsa yükselişe geçerek çeyrek altın 102 lira seviyesine çıktı. Kapalı çarşı’da yükselişin ardından satışların arttığını bildiren takipçiler altın fiyatlarının bu noktadan sonra acaba düşüş mü yaşayacak sorularını beraberinde getirdi.

Altın yatırımları konusunda uzman fikirler ile en son kararı kendiniz vererek uzun vadede çok güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. En güncel altın fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz… Continue Reading “Altın fiyatları 21 Eylül 2010”