Altın Temmuz ayında rekorunu yeniledi!

Ardı ardına rekor yenileyen altın bir süredir bekleyişini sürdürüyordu. Bu sürede büyük satışlar yapan yatırımcılar küçük yatırımcıları düşündürürken altın rekorunu yeniledi. 2011 Temmuz ayı içerisinde bu rekor yenilenmesi yatırımcıya moral oldu. Continue Reading “Altın Temmuz ayında rekorunu yeniledi!”

Altın Ons fiyatı 1,325.65 ile rekor tazeledi!

Altın, son 1 yılda %25 değer kazandı. Yatırımcı ne olduğunu anlamadan kimisi çok büyük karlar kimisi döviz ile dönülmez yollara girdi. Altının Uluslararası piyasalarda kırdığı son rekorunu bugün tekrar tazeledi. Uluslararası piyasalarda altın ons fiyatı 1,325.65 dolara kadar yükseldi…

Spot altının ons fiyatı, euronun dolar karşısında seansın en yüksek seviyesine ulaşmasına paralel olarak 1,325 doların üzerine çıktı ve tarihi rekoru kırdı.

Serbest piyasada da Cumhuriyet altını 402 liradan satılıyor. Çeyrek altın ise 101.95 liradan işlem görüyor.

Güncel günlük altın fiyatlarını takip etmek için tıklayın

Altın fiyatları 1 Ekim 2010

Altın fiyatları, 1 ekim altın fiyatları, güncel altın fiyatları, günlük altın fiyatları gibi aramalar sonucu bu yazıya ulaşılabilir…

Altın fiyatları son zamanlarda uluslararası piyasalarda rekorlar kırarak ilerlemeye devam ediyordu. Son günlere bakacak olursak altın fiyatlarında gerileme başladı. 102 TL civarında satılan çeyrek altın bugün 100.91 TL ile satışa devam etti. Çeyrek altın fiyatlarında ki bu belirsizliğin ortadan kalkması için bazı uzmanlara göre dolar’ın dengesizliğinin bozulmasına bağlı görünüyor.

Güncel günlük altın fiyatlarını sitemizden takip edin… Continue Reading “Altın fiyatları 1 Ekim 2010”

Eylül ayı altın yorumları ve Ekim 2010

Eylül ayı altın piyasası için oldukça hareketli ve beklentilerin üzerinde rekorlar kıran bir ay olarak tarihe geçti. Herkesin özellikle yorumcuların uzmanlardan daha fazla dikkate alarak takip ettiği piyasayı sitemizi takip eden sıkı yorumculardan “M. Murat” tarafından yapılan yorumu sizlerle paylaşmak ve görüşlerinizi almak istiyoruz. İşte Eylül ayı altın yorumu;

Sonunda herkesin beklediği altının onsu 1300 dolara dayandı. Şimdi herkes “altının daha çok gidecek yolu var mı?” sorusunu soruyor. 1260 dolardan 1300 dolara kadarki yükseliş hareketinin bir bebebi de otomatik alımlarla altının 1300 dalara kadar çıkacağının satın alınmasıydı. Continue Reading “Eylül ayı altın yorumları ve Ekim 2010”

Altın fiyatları 23 Eylül 2010

Altın tarihi bir rekor daha kırdı. Altın uluslararası piyasalarda ons fiyatı 1,292 doları geçerek yeni bir rekor kırdı. Dolar fiyatlarında gerileme gözlenirken, euro fiyatıda ufak bir artış yaşadı. Altın onsu 1,292 doları görünce çeyrek altın fiyatı 104 lira civarına yükseldi. Günün kapanışında çeyrek altın fiyatları eski halini aldı.

Altın fiyatlarında yeni bir yükselişin sinyali olan bu tarihi rekoru uzmanlar bekleyin diye yorumluyorlar. Altın yatırımcıları uzun vadede yatırım yapma kararlarını henüz bozmadılar. Tüm piyasaların yakından izlediği altın fiyatlarını sizde sitemizden günlük ve güncel olarak takip edebilirsiniz… Continue Reading “Altın fiyatları 23 Eylül 2010”