Atasun optik personel alımı iş başvurusu

Atasun optik personel alımı iş başvurusuSon dönemlerde yıldızı parlayan markalardan Atasun Optik yeni personel alımları gerçekleştirecek. Satış danışmanları, optisyen, atölye personeli, mağaza müdürü, yönetici pozisyonları için çoğunlukta alım yapacak olan Atasun insan kaynaklarına iş başvuru formu doldurarak bu fırsatı değerlendirin… Continue Reading “Atasun optik personel alımı iş başvurusu”

Bankalar bu yıl 10 bin yeni personel alacak!

2012 yılı için personel alımı yapan kurum ve kuruluşların haberlerini vermeye devam ediyoruz.. Bankalar, katılım bankaları, leasing, faktoring, sigorta ve bireysel emeklilik şirketleri 2012 yılında 10 bin eleman alacak. Haftalık ekonomi dergisi Para, geçtiğimiz sayısında eleman alınacak sektörleri araştırdı..

Dünyayı kasıp kavuran finansal krize rağmen Türkiye’de bankalar 2011 yılında da büyümeyi sürdürdüler. Continue Reading “Bankalar bu yıl 10 bin yeni personel alacak!”

Bank Audi için BDDK onayı verdi

Türkiye’de yeni bir banka açılıyor. Arap dünyasının en büyük dördüncü bankası olarak geçen Audi grup Türkiye’deki 49. banka olmak için izni BDDK’dan aldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 300 milyon dolar sermayeli mevduat bankası kurulması için Lübnan merkezli Audi grubuna izin verdi.BDDK’nın ilgili kararınca Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Continue Reading “Bank Audi için BDDK onayı verdi”

Organize Sanayi Bölgeleri 400 bin kişiyi istihdam edecek!

İş arayanlara sevindirici haber geldi. İstihdam çalışmaları kapsamında artık organize sanayi bölgesilerinde oluşan ihtiyacın cevap vermemesi üzerine yeni istihdamlar yapılacağı kaydedildi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün yatırımcılara bedelsiz arsa tahsisiyle 400 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi. Organize Sanayi Bölgeleri’ne (OSB) istihdam teşviki geldi. Continue Reading “Organize Sanayi Bölgeleri 400 bin kişiyi istihdam edecek!”

Porta Möbel yakında Türkiye’de!

Son dönemlere baktığımızda yabancı yatırımcıların gözü kulağı sürekli Türkiye’de! Buna son örnek olarak İsveçli yapı marketi devi İKEA’nın rakibi Alman Porta Möbel‘in Türkiye’ye yatırım yapma planları içersinde olduğundan belli oluyor. Continue Reading “Porta Möbel yakında Türkiye’de!”