McDonald’s personel alımları

mcdonalds2525eDünyanın en güçlü fast food markalarından biri olan McDonald’s Türkiye’de 31 yeni restorant daha açmayı planlıyor. Yeni restorant demek yeni istihdam edilecek personel anlamına geliyor. Başvuru yapabilmek için cvnizi hazırlamakta geç kalmayın…

McDonald’s Türkiye, 2009 yılı planlarını revize ederek, 14 yerine 19 adet restoran açınca, 2010 yılında hedefine ”tarihi” büyümeyi koydu. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Hakan Serim 2009 yılında bir önceki yıla göre satışta yüzde 6,5 oranında büyüme gerçekleştirdiklerini ifade etti. Serim, 2009 yılı Haziran ayında planlarında revizyona giderek, 14 adet olarak belirledikleri restoran Continue Reading “McDonald’s personel alımları”

Akbank Wings kredi kartı başvurusu

akbankwings252Türkiye’nin ödüle doymayan bankası Akbank şimdide uçurmaya doyurmayan kredi kartı wings ile sahnede… Akbank’ın yenilikçi gücünün eserlerinden biri olan ve sizi tüm dünyaya ücretsiz bir şekilde uçuran wings kredi kartı ile tanışın.

Wings’le alışverişlerinizden kazandığınız Mil Puanlarınızla en avantajlı koşullarla uçak bileti alır, her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan’a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan’ı daha hızlı biriktirirsiniz. Üstelik yüzbinlerce Axess üye işyerinden taksitli alışveriş de yapabilirsiniz.

Continue Reading “Akbank Wings kredi kartı başvurusu”

Bonus kredi kartı başvurusu

Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu ve detayları bu sayfada.. Bonus ile Mastercard/Visa/AmEx amblemi bulunan tüm üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir, bol bol bonus puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu bonusları alışverişlerinizde kullanabilir, bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız.

Bonus kart ile yaptığınız harcamalara göre bonus plus ve bonus premium card’lara geçerek daha fazla bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Birçok hediye ve süpriz çekilişe katılarak bonus ayrılacağı ile kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Continue Reading “Bonus kredi kartı başvurusu”

Öğretmenlere sömestr tatili 2009-2010

Bu yıl bir ilk gerçekleşiyor ve öğretmenlere çok özel indirimle 5 yıldızlı otelde tatil imkanı sunuluyor. 5 gece 5 yıldızlı otelde kalmanın maliyeti bakın bir öğretmene ne kadara gelecek? Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜROFED ve TÜRSAB’ın işbirliği ile yürütülen kampanya sayesinde, 140 otelde öğretmenler için kış fiyatlarında yüzde 50 indirim sağlandı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, “Öğretmenevi fiyatları daha yüksek.” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ‘Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası’ ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Sömestr tatili boyunca öğretmenlere uygun fiyatla tatil imkanı getirdiklerini belirten Günay, bu çerçevede MEB, TÜROFED ve TÜRSAB ile işbirliği yapıldığını söyledi. Continue Reading “Öğretmenlere sömestr tatili 2009-2010”

Maliye Bakanlığı özürlü personel alımları

24294ozurluBedensel engelli veya özürlü kapsamına giren iş arayanlara müjdeli haber bugün geldi. Maliye Bakanlığı, 38 bin 192 özürlüye devlette iş kapılarını açtı, Üniversiteleri Destekleme Projesi (ÜNİDES) ile de yüksek öğretim kurumlarına ek kaynak için düzenleme yapıldı.

2010 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Tasarısının TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmesi sırasında yapılan bir değişiklik ile kamuda ilk defa işe alınacak özürlülerle ilgili istisnai düzenlemeye gidildi. 1 Ocak 2010 tarihinde yürürlüğe girecek söz konusu düzenleme ile kamudaki özürlü istihdamı, kadro sınırlamasının dışında bırakıldı. Continue Reading “Maliye Bakanlığı özürlü personel alımları”