İşbaşı eğitimi ile mesleğe bilinçli adım atın

İşbaşı eğitimi ile mesleğe bilinçli adım atınİşkur’un işbaşı programı eğitimleri ile yapmak istediğiniz meslek hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir. Yeterli eğitimler ile meslekte daha başarılı olabilirsiniz. Ayrıca bu mesleği öğrenirken, zaruri gider, meslek hastalığı primi ve genel sağlık sigortası primlerinden de faydalanabilirsiniz.. Continue Reading “İşbaşı eğitimi ile mesleğe bilinçli adım atın”

Yeni personel alımı yapacak olan bakanlıklar

Yüksek Kpss puanı alan adaylar için yeni bir iş fırsatı daha doğdu. Savunma Sanayii Bakanlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Savunma Sanayii Bakanlığı’na eleman alınıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, yazılı ve sözlü sınavla 40 Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı alacak. Sanayii Bakanlığı ise 14 sözleşmeli personel alacak. Continue Reading “Yeni personel alımı yapacak olan bakanlıklar”

Çok dilli çağrı merkezi 1000 kişiye iş imkanı sunacak!

Son zamanlarda gerek ekonomi ve bir çok daldaki başarısı ile Türkiye adından sıkça söz ettirir oldu. Bunu duyan yatırımcı ise ülkemizi bir merkez olarak seçiyor.

Çokdilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye’yi merkez yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, 51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren, yılda 1,4 milyar çağrıya yanıt veren Teleperformance, çokdilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul’da bir fuar düzenleyecek. Continue Reading “Çok dilli çağrı merkezi 1000 kişiye iş imkanı sunacak!”

Atlasjet kabin memuru alımları

atlasjet-bayan-kabin-memurlariAtlasjet bayan kabin memuru alımlarını başlattı. Atlasjet’te kabin memuru olarak görev almak için cv’nizi atlasjet’e ulaştırmanız gerekiyor. Atlasjet internet adresinde yer alan başvuru formu ile gerekli bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. Atlasjetin bayan kabin memuru alımında aradığı şartlar şu şekilde:

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı (2010)

saglikSağlık Bakanlığı 13 Bin 327 sözleşmeli personel alımı için düğmeye bastı. 2008 yılında yapılan kpss sonuçlarına göre alımların sonuçları yüksek okurlu Türkiye gazetelerinde yer alacak…

Sağlık Bakanlığı, 790’ı diş tabibi, 306’sı eczacı, 5865’i hemşire, 2000’i ebe, 1950’si sağlık memuru, 2416’sı ise diğer sağlık personeli pozisyonlarında istihdam edilmek üzere 13 bin 327 sözleşmeli personel alacak.

Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Bakanlık taşra teşkilatı hizmet birimlerinde çalıştırılmak üzere 13 bin 327 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Continue Reading “Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı (2010)”