Jandarma Genel Komutanlığı 3 Uzman personel alacak!

Kamuda çalışmak isteyenler için iş imkanı! 3 Uzman personel alımı yapacak olan Jandarma Genel K.lığı gazetelerde yeni iş ilanını duyurdu. Jandarma Genel Komutanlığı, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli 3 uzman personel alacak. Continue Reading “Jandarma Genel Komutanlığı 3 Uzman personel alacak!”

Hava Astsubay MYO Öğrenci Alımları 2010

myo-hava-astsubay-25Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu öğrenci alımı 2010 hakkında detaylar burada…Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu; Hava Kuvvetleri Komutanlığının Astsubay ihtiyacını karşılamak üzere, gelecekteki görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi amacıyla ön lisans düzeyinde, Akademik Eğitim ve Temel Askerlik Eğitimi ile Hava Kuvvetleri Komutanlığında görev yapacağı sınıf, branş ve ihtisaslarda eğitim-öğretim veren ve tekniker/hizmet elemanı yetiştiren yatılı bir askeri eğitim öğretim kurumudur. Öğrenci kaynağını lise ve dengi okullardan mezun olanlar oluşturmaktadır. Bu kılavuzda belirtilen lise ve dengi okullarla, belirlenen öğrenim kollarından mezun olan öğrenciler, diğer koşulları da sağladıkları takdirde Hava Astsubay Meslek Yüksekokuluna başvurabilmektedir. Continue Reading “Hava Astsubay MYO Öğrenci Alımları 2010”

TAV Güvenlik görevlisi alımları

TAV, güvenlik görevlisi alımları başladı. Güvenlik görevlilerinin en gözde çalışma alanları olan havalimanları için yeni bir fırsat daha doğdu. Türkiye’nin lider havalimanı işletmecisi konumunda olan TAV, Tepe ve Akfen gruplarının ortak girişimleriyle 1997 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesinin kazanılmasının ardından kuruldu. İstanbul Atatürk Havalimanı dünyada “yap-işlet-devret” modeliyle gerçekleşen havalimanı işletmeciliği projelerinin ilk örnekleri arasında yer aldı.

TAV 10 yıl boyunca hem havalimanı inşaat projelerinde, hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir sektörde Türkiye’nin uluslararası markalarından biri olma yolunda çok önemli adımlar attı. Continue Reading “TAV Güvenlik görevlisi alımları”

Sağlık Bakanlığı 6 bin personel alımı yapılacak bölümler

saglikMEB’in atama duyularından sonra devlet bünyesinde birçok alana daha sözleşmeli personel alımı sürüyor. Sağlık Bakanlığı personel alımları için yeni bir haber duyurdu. 6000 kişi taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere, Sağlık Bakanlığı bünyesine alınacak. Aralarında diş hekimi ve eczacıların da bulunduğu 6 bin 98 4-B’li sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Sağlık Bakanlığı yetkililerinden alınan bilgiye göre, 476 diş tabibi ile 310 eczacının ataması noter huzurunda kura ile belirlenecek. Continue Reading “Sağlık Bakanlığı 6 bin personel alımı yapılacak bölümler”

Henkel ile çalışmak ister misiniz?

2525henkel2525Genel merkezi Düsseldorf / Almanya’da bulunan Henkel, dünya genelinde yaklaşık 52.000 kişi istihdam etmekte ve küresel piyasalarda en yaygın uluslararası ağa sahip Alman şirketidir. Tüm dünyada 125 ülkede insanlar Henkel marka ve teknolojilerine güven duymaktadır.

Henkel üç stratejik alanda faaliyet göstermektedir: Ev Bakım, Kişisel Bakım, Yapıştırıcılar, Sızdırmazlık Ürünleri ve Yüzey İşlem Kimyasalları. Bu stratejik faaliyet alanları, Henkel bünyesinde dünya genelinde faaliyet gösteren üç işbiriminde  toplanmaktadır. Böylesine büyük bir 52.001. personel olmaya ne dersiniz? Continue Reading “Henkel ile çalışmak ister misiniz?”