Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013

Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013Altın’da son dönemlerde yaşanan ani düşüşler yatırımcıyı tedirgin etmeye devam ediyor. Bir taraftan altının yeni rekorlara hazırlandığına dair haberler çıkarken öte taraftan altın’ın bu beklenmedik düşüşleri kafaları karıştırmaya yetti. Peki önümüzde ki dönemde altın için öngörüler ne şekilde?..
FED’den, varlık alım programını durdurabileceğine dair işaretler gelmesi ile altının 2004 yılından bu yanaki en kötü zamanına hazırlandığı belirtiyor. Continue Reading “Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013”

Eylül ayında altına yatırım yapılır mı?

2010’da Altın fiyatları ne olacak? başlıklı yazıya gelen ilginç bir yorumu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eylül ayı içinde ve sonraki aylar için altın yatırımına ilginç bir analiz yapan ziyaretçimizin yorumu dikkate alınacak türden… Ama siz yine de kendi şahsi düşüncelerinizi ve uzman görüşlerini dikkate almadan harekete geçmeyin. Eylül ayı ve sonrası için altına yatırım yapılır mı?

Altına Hücum !!! Arkadaşlar, altın da dahil bütün yatırım araçlarının gelecekte fiyatlarının ne olacağı, nasıl bir trend içine gireceğinin kestirilmesinin zor ve karmaşık olmasındaki nedenlerinin başında işin içine insan psikolojisi girmesidir. Continue Reading “Eylül ayında altına yatırım yapılır mı?”