Altın almak için en uygun zaman

Altın almak için en uygun zamanAltın almayı düşünüyor veya altın ile borçlandıysanız borçlarınızı ödemenin ve altın almanın tam zamanı! Altın fiyatları düştü ama altın fiyatlarını yeniden uçuracak nedenler var. Altın’a yatırım yapma fırsatını kaçırmayın…  Continue Reading “Altın almak için en uygun zaman”

Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013

Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013Altın’da son dönemlerde yaşanan ani düşüşler yatırımcıyı tedirgin etmeye devam ediyor. Bir taraftan altının yeni rekorlara hazırlandığına dair haberler çıkarken öte taraftan altın’ın bu beklenmedik düşüşleri kafaları karıştırmaya yetti. Peki önümüzde ki dönemde altın için öngörüler ne şekilde?..
FED’den, varlık alım programını durdurabileceğine dair işaretler gelmesi ile altının 2004 yılından bu yanaki en kötü zamanına hazırlandığı belirtiyor. Continue Reading “Altın fiyatları düşmeye devam eder mi ? Ocak 2013”

2013 altın fiyatları ne olacak?

Yatırımcının cevabını belki de en çok merak ettiği sorulardan biridir. Yılbaşında planladığı yatırım aracının, yıl içinde ne getireceğini bilmek yatırımcısını birazda olsa rahatlatır. Uzun vadede bakıldığında altın yılda %10-15 getiri sağlıyor. Analizlere göre de altın son 10 yılda 12 kat artmış durumda.

2013 yılında altın fiyatları ne olur? Altın düşer mi, altın yükselir mi? Continue Reading “2013 altın fiyatları ne olacak?”

Başkan tekrar Barack Obama ve altın yükselişe geçti

ABD’de yapılan seçimler sonrası piyasalar hareketlenmeye başladı. Barack Obama dün yapılan seçimlerin sonucuna göre 4 yıl daha ABD Başkanı olarak görevine devam edecek.. Dolar’da düşüş gözlemlenirken altın fiyatlarında yükseliş devam ediyor. Uzmanlar altın ons fiyatının yükselmeye devam edeceğini, altın fiyatının 1800 dolara kadar yükselmesinin beklendiğini belirtti. Continue Reading “Başkan tekrar Barack Obama ve altın yükselişe geçti”

Altın’da parlak dönem!

Altın'da parlak dönem!Merhaba arkadaşlar, aylardır altın hakkında pek çok eleştiri yapan ekonomistler, internet siteleri, medya tuzakları ve karalama yapan pek çok haber gördük. Artık altın çıkmayacak, altın sağlam liman olma özelliğini yitirdi veya altın çağı kapandı gibi yazılarla karşı karşıya kaldık. Continue Reading “Altın’da parlak dönem!”