Altının gramı 107 liranın üzerine çıktı

Altın Son 3 Haftanın En Yüksek ONS Fiyatını GeçtiYeni yıla yükselişle başlayan altının gram fiyatı, kazançlarını sürdürerek 107 liranın üzerine çıktı.

Jeopolitik risklerle yıla hızlı bir başlangıç yapan altının gram fiyatı, küresel risk iştahının azalması ile yükselişini sürdürerek dünkü kapanışa göre yüzde 0,8 primle 107,34 lirayı gördü. Continue Reading “Altının gramı 107 liranın üzerine çıktı”

Altın fiyatları son 6 ayın zirvesinde!

Altın fiyatları son 6 ayın zirvesinde!Kırım’ın Rusya’ya bağlanması konusunda hafta sonunda yapılacağı açıklanan referandum öncesinde, ABD ve Avrupa ülkelerinden gelen tepkilerin jeopolitik gerginliği tekrar artırmasıyla altının ons fiyatı yükselişini devam ettirdi.

ALTIN’DA SON 6 AYIN EN YÜKSEK SEVİYESİ

Güne 1.3370,45 dolardan başlayan altının ons fiyatı yurt dışındaki siyasi tedirginliğin artmasıyla son 6 ayın en yüksek seviyesi olan 1.376,54 doları gördü. Altının ons fiyatı en son 10 Eylül 2013’te 1.391,10 doları görmüştü.

KAPALIÇARŞI GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatları son 6 ayın zirvesinde!

Altın 2012’de de yeni zirvelerle karşı karşıya kalacak

Altın 2012'de de yeni zirvelerle karşı karşıya kalacakAltın son zamanlarda 1600 lü seviyelerin üzerinde seyir etmektedir.Her ne kadar ekonomik durumlara göre belirsizlik içindeymiş gibi görünsede bu seviyelerin altına inmemesi ve devamlı çıkış istekli olması bize şuana kadar gelen en güzel mesajdır.Şimdi altının eli kulağında diyebiliriz.Temmuz ayından sonra yükselişler her sene olduğu gibi beklenmektedir . Continue Reading “Altın 2012’de de yeni zirvelerle karşı karşıya kalacak”