2011 yılında yeni şube açıp personel alacak bankalar

2011 yılı için güzel istihdam haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Yeni yılda personel alımı yapacak bankalar ve açacakları şube sayısı ve almayı hedefledikleri azami personel sayıları açıklandı. 2011 yılı personel alımı yapan bankaları buradan öğrenebilir ve takip edebilirsiniz… Continue Reading “2011 yılında yeni şube açıp personel alacak bankalar”

Peugeot eleman alımı Peugeot iş başvurusu

Peugeot Türkiye’de çalışmak ister misiniz? Peugeout Türkiye iş ilanlarını çok zor görürsünüz ama siz işinizi şansa bırakmamak için cv göndermekte acele edin. Peugeout personel eleman alımları ve peugeout iş başvurusu yapmanız adına sizin için biraz araştırma yaptık…

Ücretlendirme
Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş.’de ücretlendirme yılda 12 brüt maaş üzerinden yapılmaktadır.
Rekabetçi ve adil bir ücretlendirme sisteminin varolabilmesi için her yıl ücret araştırmalarından yararlanılmakta ve gerek yerli gerekse çokuluslu şirketlerin ücret seviyeleriyle kıyaslamalar yapılmaktadır. Continue Reading “Peugeot eleman alımı Peugeot iş başvurusu”

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı (2010)

saglikSağlık Bakanlığı 13 Bin 327 sözleşmeli personel alımı için düğmeye bastı. 2008 yılında yapılan kpss sonuçlarına göre alımların sonuçları yüksek okurlu Türkiye gazetelerinde yer alacak…

Sağlık Bakanlığı, 790’ı diş tabibi, 306’sı eczacı, 5865’i hemşire, 2000’i ebe, 1950’si sağlık memuru, 2416’sı ise diğer sağlık personeli pozisyonlarında istihdam edilmek üzere 13 bin 327 sözleşmeli personel alacak.

Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Bakanlık taşra teşkilatı hizmet birimlerinde çalıştırılmak üzere 13 bin 327 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Continue Reading “Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı (2010)”

20 Bin Üniversiteli Polis Alımı (2010)

polisalimi25520 Bin kişilik Polis ihtiyacı 2010 yılı için Ak Parti hükümeti tarafından 4 Yıllık üniversite mezunları ile giderilecek.

TBMM’nin kapanmasına bir aylık bir süre kalırken, Ak Parti hükümeti bazı yasal düzenlemeleri tasarı yerine teklif olarak TBMM’ye sunuyor.  TBMM Ak Parti grubu, “Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi” adlı kanun teklifini TBMM’ye sundu. Teklife göre, emniyet teşkilatının artan polis ihtiyacını karşılamak için 20 bin kadro ihdas edilecek. Bu kadroları doldurmak için, 4 yıllık üniversite mezunu olanlar 6 ay meslek eğitiminden geçirildikten sonra polis yapılacak. Teklif, polis olma yaş sınırını kadınlarda 27’den 28’e, erkeklerde ise 29’dan 30’a çıkarıyor. Continue Reading “20 Bin Üniversiteli Polis Alımı (2010)”

67 Bin Yeni Memur Alımı Yapılacak!

memur2525552010 yılında 32 bin memur alımı biraz daha genişletilerek 2010 yılı memur alımlarında KPSS ve MEB gibi detaylar göz önüne alındığında toplamda 67 bin memur alımı söz konusu oluyor.

Alınacak memur sayısında artış söz konusu. Başbakan’ın yaptığı en taze açıklamada alınacak memur sayısının toplamda 67 bin olacağı yönünde. İşte Başbakan Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği kamuya yeni personel alımının detayları:

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yeni personel alımı konusundaki soruları yanıtlarken rakam vermedi ancak bazı konulara açıklık getirdi. Continue Reading “67 Bin Yeni Memur Alımı Yapılacak!”