Akbank Gişe Asistanı Alımları iş başvurusu 2015

Akbank Gişe Asistanı Alımı 2015Akbank 2015 yılı gişe memuru alımlarına ilişkin iş ilanı detayları burada yer alıyor.. Akbank iş başvurusu yaparak gişe asistanı olarak işe girme şansınızı değerlendirin. Akbank iş ilanları 2015 ve başvuru şartları burada…

Genel nitelikler:
TC vatandaşı
1987 ve sonrası doğumlu
Örgün Öğretim Lisans mezunu Continue Reading “Akbank Gişe Asistanı Alımları iş başvurusu 2015”

Akbank bu yıl 1000 kişiyi işe alacak!

Akbank 2012 yılı işe alımlarını sürdürüyor. Akbank Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada 70 yeni şube açılacağı ve 1000 kişinin daha işe alınacağı belirtildi. Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bankanın yeni dönem hedeflerinin paylaşıldığı basın toplantısında açıklamalar yaptı. Continue Reading “Akbank bu yıl 1000 kişiyi işe alacak!”

Akbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz

akbankTürkiye’nin sayılı bankalarından Akbank  sürekli yenilikçi gücünün getirdiği başarılar ve aldığı ödüllerle bunu kanıtlayan bir bankadır böyle bir bankada çalışmaya ne dersiniz?

Akbank insan kaynaklarından yapılan açıklama;

Akbank’ın en büyük yatırımı “insan”dır. Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, yaratıcı, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst Akbank’lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır. Continue Reading “Akbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz”