Akbank bayram kredisi faiz oranları

akbankRamazan bayramına az bir süre kala bankalar bayram kredisi paketlerini açıkladı. Akbank yeni bayram kredisini 1,15 faiz oranıyla açıkladı.

Akbank’dan yapılan yazılı açıklamada, bankanın, Ramazan Bayramı için belirlediği 30 Eylül’e kadar sürecek olan bir kampanya başlattığı ifade edildi.

Kampanya’nın, bankanın tüm müşterilerini kapsadığı ifade edilen açıklamada, yüzde 1,15 faiz oranı ve 200 lira masraf bedeli ile kredi sağlanacağı kaydedildi. Continue Reading “Akbank bayram kredisi faiz oranları”

En avantajlı bayram kredisi hangi bankada?

bankalar11 ayın sultanı Ramazan’ın bitmesine kısa bir süre kala Ramazan bayramı için bankalar çeşitli kredi paketleri hazırlayarak müşterilerine sundu. Tüm bankaları inceleyerek sizler için en uygun kredi imkanını sunan bankaları sıraladık. Açıklamalarıyla beraber okuyarak en avantajlı bankayı kendiniz belirleme imkanı bulabileceksiniz. İşte Ramazan Bayramına özel kredi seçenekleri:

İş Bankası’ndan yüzde 0.65 faizle bayram kredisi

Türkiye İş Bankası, her bayram öncesinde olduğu gibi “Geleneksel Bayram Kredisi” ile müşterilerine 10 ay vadeye kadar yüzde 0,65 faizle kaynak kullandıracak. Continue Reading “En avantajlı bayram kredisi hangi bankada?”