Doğu bölgesine önümüzdeki dönemde yatırımlar hızla artacak

Doğu bölgesine önümüzdeki dönemde yatırımlar hızla artacakDün gerçekleşen Diyarbakır Nevroz kutlamalarından sonra Öcalan’ın silah bırakma çağrısıyla birçok Türk iş adamı da bundan sonra doğuya daha fazla yatırım yapacaklarını açıkladı. Önümüzdeki dönemde yatırımların hızla artması bekleniyor…
İş dünyası, Güneydoğu sorununun barışla bitmesi yönünde atılan adımların önemine vurgu yapıyor. Bu gelişmelerin bölgeye yatırımın yolunu açacağı belirtiliyor. İş adamları yeni sayfaya umutla bakıyor. Continue Reading “Doğu bölgesine önümüzdeki dönemde yatırımlar hızla artacak”

Ağaoğlu İnşaat 2010 personel alımları

Televizyonlarda sık sık reklamlarıyla tanıdığımız ve sürekli büyümekte olan Ali Ağaoğlu’nun patronu olduğu Ağaoğlu inşaat 2010 yılında personel alımı yapacak.

Ağaoğlu, 2010 yılı işe alım planlarına göre en az 100 personel istihdam edecek. İnşaat grubu için proje müdürü, takım şefi, inşaat mühendisi, mimar, iç mimar, elektrik mühendisi ve makine mühendisi alacaklarını söyleyen şirketin İK Müdürü Yasemin Öndeş, enerji grubu için ise rüzgar enerjisi konusunda deneyimli kişileri istihdam etmeyi planlıyor. Ağaoğlu inşaat büyüyen her firma gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli yenilikçi istihdamlara devam edeceğinden şüphemiz yok. Continue Reading “Ağaoğlu İnşaat 2010 personel alımları”