Adalet Bakanlığı 9 Bin 500 Personel Alımı

Adalet Bakanı Sadullah Ergin tarafından yapımı devam eden bir adliye ziyaretinde işsiz ve kamuda görev bekleyenlere sevindirici bir haber geldi. 9 Bin 500 kişiyi daha Adalet Bakanlığı bünyesinde kamuda çalıştıracaklarını açıklayan Ergin, ihtiyaç duyulan vilayetlere adliye açılışlarının devam edeceğini belirtti…

Ergin, Dörtyol’da yapımı devam eden adliye sarayında incelemelerde bulundu. Bakan Ergin, burada yaptığı açıklamada, 81 vilayette ihtiyaç olan adliye sarayı ve cezaevlerinin önem sırasına göre yapılmaya devam ettiğini belirtti.
Continue Reading “Adalet Bakanlığı 9 Bin 500 Personel Alımı”

Kamuya 100 bin personel alım şartları 2010

Müjdeli haber sonunda geldi. Kamuda yeni kadrolara 100.000 civarı yeni personel alımı yapılacak. Yeni personel istihdamında öncelik üniversite mezunlarının..

Devlet, bu yıl 32 bini yeni kadro olmak üzere 100 bin civarında personel alacak. İşte gelir uzmanından emlak denetmenine personel alacak tüm kurumların listesi, başvuru yerleri ve sınavlara katılma koşulları…

Para Dergisi‘nden Özlem Doğaner’in haberine göre Küresel ekonomik krizin etkisiyle tüm dünyada olduğu gibi zaten en büyük sorunu Continue Reading “Kamuya 100 bin personel alım şartları 2010”