Medical Park personel alımları 2010

medical25252010 yılında personel alımı yapacak şirketler arasında medical park grubuda yer alıyor. 2010 yılında yeni yatırımlarla birlikte 1300 kişiyi istihdam etmeyi düşünüyor. 2011 sonunda ise bu rakamın 2500’e ulaşacağı söyleniyor. Grubunu işe almayı düşündüğü kadroların çoğunu medikal kadrolar oluşturuyor. Bunun dışında hastaları yönlendiren, sorularını cevaplandıran, sisteme kaydeden hasta hizmetleri bölümü de istihdamı fazla departmanların başında geliyor.
Medical Park insan kaynakları;
Şirketimizin seçme ve yerleştirme politikası “Doğru Zamanda, Doğru İş İçin Doğru İnsan”dır. Kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde Continue Reading “Medical Park personel alımları 2010”

U.S Polo mağaza modelleri ABD’ye örnek oldu!

2009 yılını satış tarihinin en yılı olarak kapatan U.S Polo Assn. İstanbul‘da yeni bir mağaza daha açtı. Sürekli yenilikçi ve farklı duruşuyla her zaman örnek olmayı başaran ve kaliteden taviz vermeyen bu markanın gücü her geçen gün daha çok büyüyor. İstanbul’da yeni açılan mağaza ve diğer mağaza modelleri Dünya mağazacalık sektörüne örnek olacak beğeniyi kazandı.

U.S. Polo Assn. Dünya Başkanı ve CEO’su David Cummings, İstanbul’a geldi. Forum İstanbul’daki U.S. Polo Assn. mağazasını açan Cummings, ilk kez bu mağazada uygulanan konseptin tüm dünyaya örnek olacağını söyledi.
Continue Reading “U.S Polo mağaza modelleri ABD’ye örnek oldu!”

Demsa Group Personel alımları

Türkiye‘de birçok sayılı markaya sahip olan bu grupta yer almak ister misiniz? Demsa group 2010 yılında personel alımı yapacak şirketler arasında yer alırken, birçok pozisyonada yeni personel alımları gerçekleştirecek. İK sitesinden gördüğümüz bilgilere göre birçok yeni istihdam söz konusu..

Demsa Group İK:

DEMSA GROUP olarak amacımız, dünyaca ünlü markaları müşterilerimizle buluşturmak, ürünlerimizi çağdaş mağazacılık anlayışı ve müşteri odaklılık felsefesi ile sunacak bir ekip oluşturmaktır. Continue Reading “Demsa Group Personel alımları”

Google’a iş başvurusu yapın?

googleWeb dünyasının devi, internetin en güçlü markası ile çalışmak ister misiniz? Dünyanın en büyük şirketleri içinde yer alan internet dünyasının en büyük şirketi google ile çalışma fırsatını değerlendirin. Aylık ortalama 200 bin kişinin iş başvurusunda bulunduğu google ile çalışarak hedeflerinize ve hayallerinize en kestirme yoldan ulaşabilir, web dünyasına yaratıcı fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Continue Reading “Google’a iş başvurusu yapın?”