Avrupa’daki borç krizi altında rekorlara neden oluyor!

Avrupa borç krizine çareler ararken altın yatırımcısını  sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Altın bu gidişle 2000 dolar seviyesine kadar ulaşabilecek mi sorusu herkesin kafasını kurcalayan en önemli yatırım sorusu.. Altın fiyatlarının bu aralıksız yükselişi altına olan ilgiliyi arttırmaya devam ediyor… Continue Reading “Avrupa’daki borç krizi altında rekorlara neden oluyor!”

Altın fiyatları 5000 dolara çıkabilir!

Uzun zamandır üzerinde tartıştığımız altına yatırım ve güvenli liman konularına olumlu bir hava katan yeni bir yorum var. Altın fiyatları 5000 dolara çıkacak yorumu bazı kesimleri çok mutlu etti. Sizce altın 5000 dolara çıkar mı? Wall Street Journal‘a konuşan RBC Capital Markets Genel Müdür Yardımcısı George Gero altındaki yükselişle ilgili olarak, Güvenli liman algısı yeniden gelişiyor… Bunun arkasında küresel çapta yaşanan enflasyon ve karışıklık korkusu yatıyor dedi. Continue Reading “Altın fiyatları 5000 dolara çıkabilir!”

Yeni yılınızı kutlarız! Hoşgeldin 2011

Hoşgeldin 2011… Yeni yılınızın sağlık, başarı, para, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz. 2011 yılına an itibari ile girmiş ve ekip olarak geçtiğimiz yılın hedeflerini tutturduğumuz için mutluyuz. Yeni yılda yeni hedefler, yeni projeler ve fayda sağlayacak projeler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Continue Reading “Yeni yılınızı kutlarız! Hoşgeldin 2011”