Demsa Group Personel alımları

Türkiye‘de birçok sayılı markaya sahip olan bu grupta yer almak ister misiniz? Demsa group 2010 yılında personel alımı yapacak şirketler arasında yer alırken, birçok pozisyonada yeni personel alımları gerçekleştirecek. İK sitesinden gördüğümüz bilgilere göre birçok yeni istihdam söz konusu..

Demsa Group İK:

DEMSA GROUP olarak amacımız, dünyaca ünlü markaları müşterilerimizle buluşturmak, ürünlerimizi çağdaş mağazacılık anlayışı ve müşteri odaklılık felsefesi ile sunacak bir ekip oluşturmaktır. Continue Reading “Demsa Group Personel alımları”

Defacto personel alımları

Giyim sektöründe bu işi gerçek anlamda düzenli bir şekilde gerek reklamları gerek çalışma düzeni sürekli bir çıkış yakalamaya devam eden Defacto‘da çalışmak ister misiniz? 2010 yılında personel alımı gerçekleştirecek şirketler arasında yer alan defacto 2010 yılında birçok yeni şube açarak bu başarısını arttırmak istiyor. Birçok avm’de yılın mağazası seçilen defacto mağazaları gücüne güç katmak için yeni çalışma arkadaşları arayışı içinde. Sizde giyim sektörünü seviyor ve severek çalışırım diyorsanız defacto insan kaynakları politikasını sizler için yayınlayalım.

Defacto İK politikası: Continue Reading “Defacto personel alımları”