Dünya Göz Hastanesi personel alımı iş başvurusu

Dünya Göz Hastanesi personel alımı iş başvurusuDünyaGöz Ankara, Antalya ve İstanbul gibi birçok hastanesine personel alımı yapıyor. Globalleşen dünyada GLOBAL İNSAN tanımlı personellerimiz ile hastanelerimizde sizlere özel hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki akademik kariyerli 150 doktorumuz ve konularında uzman 1000 kişilik dev ekibimiz ile her geçen gün büyüyor ve sektöre yön veriyoruz. Bu yolda siz de bizimle ilerlemek isterseniz Dünyagöz Hastaneler Grubu’na sizleri de bekliyoruz.

İnsan Kaynaklarında Eğitim

Sağlık sektöründe görev ya da unvan ne olursa olsun iletişim becerileri büyük önem taşımaktadır. Tüm çalışmalarımızda kişisel gelişim ve iletişim becerilerinin arttırılmasına yönelik olarak oryantasyon süreçleriyle birlikte sürekli ve planlı eğitimler sunmaktayız. Yabancı Dil Eğitimleri, Kalite Eğitimleri, Müşteri İlişkileri Eğitimleri, Temel İletişim Becerileri, Takım Çalışması eğitimleri verilen eğitimlerden sadece birkaçıdır.

Hedefimiz; maksimum hizmet kalitemizi daha da yükseltecek ve mutlaka artı değer ile girdi sağlayacak sistemsel çalışmaları yapmaktır. Dolayısıyla tamamen bu amaca yönelik, iş ve sonuç odaklı eğitim programları hazırlıyor ve kendimize şu soruyu soruyoruz; “Neden bu eğitime ihtiyacımız var.” Cevap ise basit; çalışanlarımızın daha iyi sonuçlar üretmesini sağlamak. Bunun için de amaca yönelik ve işi daha da geliştiren eğitim programları oluşturuyoruz. Eğitimlerimizi hizmet sunumu, iletişim, stres yönetimi, motivasyon alanlarında yoğunlaştırıyoruz.

Açık pozisyonlar  (kariyer.net)

One thought on “Dünya Göz Hastanesi personel alımı iş başvurusu

  1. emekli bier bayanım.fakat halkla ilişkiler departmanlarında bir kac yerde calıştım.halkla ilişkiler mezunuyum.calışmayı sevdim için birebir halkla beraber olan yerlerde calışmak istiyorum.pazizyonuma uygun bir kadronuz olursa seve sebve calışırım

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir