Denizbank personel alımları

2010 yılında personel alımı yapacak bankalar arasında yer alan denizbank’ta çalışmak ister misiniz? Deniz Bank 2009 yılında Türkiye genelinde açtığı 230 yeni şubesi ile 2009 yılının şube bakımından en hızlı büyüyen bankası oldu. Her geçen gün yenilerek büyümeye devam eden banka 2010 yılındada yeni şubeler açmaya devam edecek. Açılacak yeni şubelere yeni çalışma arkadaşları aranıyor.. Denizbank insan kaynakları:

DenizBank, 1997’de bankacılık lisansı olarak alınmasından kısa süre sonra bankacılık sektöründe üst sıralara yükselmiştir. 2003 yılından itibaren, tüm ürün ve hizmetlerini DenizBank Finansal Hizmetler Grubu (DFHG) çatısı altında müşterilerine sunmaya devam etmektedir. DFHG, stratejik büyüme hedefi paralelinde genişleyen organizasyon/şube ağı, artan ürün ve hizmetlerine uygun olarak mevcut kadrolarına yenilerini eklemeye devam etmiş, 2008 yıl sonu itibariyle toplam 411 şube 8.255 çalışana ulaşmıştır.

DFHG’nin başarısının ardında, çalışanları tarafından benimsenmiş güçlü kurum kültürü ve prensipleri yer almakta olup bu pararlelde, DFHG çalışanlarının görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla hazırlanan genel politikalar, aşağıda özetlenen ilkelere dayanmaktadır:

 • Kişiler arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sağlanır.
 • Piyasa ve günün koşullarına uygun yeterli ücret ve diğer ek olanaklar sunulur.
 • Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır.
 • Kariyer planları çerçevesinde bir üst ünvanı hakettiklerinin ilgili kriterlerce kanıtlandığı durumda terfileri gerçekleştirilir.
 • Karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanır ve sorunlara çözüm bulunur.
 • Başarıyı ve mükemmelliği teşvik eden ve ödüllendiren sistemler kurulur.
 • Başarının ilk şartının kişiye ve insan onuruna saygı olduğu ilkesi benimsenir, insan kaynağının ve bunun geliştirilmesinin kalıcı bir kurumun en değerli faktörü olduğuna inanılır.

2006 yılı sonunda, yerel yönetimlere finansal hizmetler sağlama konusunda dünya lideri ve Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia’nın gücünü arkasına alan DenizBank, zenginleşen kurum kültürü ve yaratılan sinerji ile, AB standartlarına uygun bankacılık anlayışına sahip bir dünya bankası olma hedefine daha güçlü ve hızlı adımlar ile ilerlerken; kariyerinde uluslararası bir bankanın ayrıcalığından yararlanmak isteyenleri kendisine katılmaya davet ediyor.

Bu sayfalarda DenizBank’ın nitelikli bankacılar ve yeni mezunlar için sunduğu kariyer olanakları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

93 thoughts on “Denizbank personel alımları

 1. slm ben bitlisin tatvan ilçesinden yusuf 1990 doğumlu elektrik elektronik bölümü önlisans mesunuyum bakım onarım dalında iş arıyorum ilginize teşekkür ederim

 2. Denizbank Ordu şubenizde gişe personeli olarak çalışmak istiyorum.iki sene Ordu Toprakbank şubesinde gişe personeli olarak çalıştım.Banka kapandığından ayrılmak zorunda kaldım,sizinle çalışmak isterim saygılarımla.cep no.05452344623

 3. Antalya Manavgat ilçesine oturuyorum lise mezunuyum.iktisat çalışma ekonomisi 1 sınıf aof öğrencisiyim daha önce çalıştığım yerlerde ön buro ve pazarlama kısmında çalıştım ve döviz bürosu bankanız bünyesinde yer almayı bankanızın menfaatlerini ileriye taşımayı istiyorum.konuyu bilgilerinize sunar cevabınızı rica ederim

 4. bitlis tatvanda ikamet etmekteyim lise mezunuyum açalıcak olan tatvan şubenizde bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum E sınıfı ehliyetim var şimdiden tşkler

 5. Merhaba ben fırat üniversitesi mezunuyum 27 yaşındayım askerlik görevimi yaptım B sınıfı ehliyetim var DENİZBANK bünyesinde çalışmak istiyorum saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim.

 6. mrb ben münevver yasım 24 ordu ünniversitesi muhasebe bolümü mezunuyum
  bankanızda calışmak ıstıyorum…..sımdıden tskler….

 7. Merhaba ben sevgi Zeren.Yirmiyedi yaşındayım.Yaklaşık üç ay kadar önce Mersin’den Kocaeli’nin gebze semtine taşındık ama eğer başvurum tarafınızca olumlu değerlendirilirse mersinde de çalışabilirim.Bilgisayar setifikam,bilgisayarlı muhasebe sertifikam var.Açıköğretim Bankacılık ve Sigortacılık ikinci sınıf öğrencisiyim.Sigara kullanmıyorum.Ehliyetim var.Hümanist bir kişiliğe sahibim.Fazla abartılı olmamakla beraber disiplinli ve düzenli biriyimdir.Kendine özgüveni yüksek biriyim.sosyal yönüm sayısal yönümden daha ağırlıklıdır.Bu nedenle bu yönde kendimi daha iyi ifade edebileceğime daha verimli olabileceğime inanıyorum.saygılar sunarım iyi çalışmalar (telefon numaram 0530 521 16 20 beni bu numaradan arayabilirsiniz)

 8. Merhaba Ben Victor. Ne Denizbank’ta ne de herhangi başka bir bankada maaşlı köle olarak çalışmak, sabahın köründe evden çıkıp, otobüslerde,trenlerde,vapurlarda tıkış tıkış yolculuk edip , beş para etmez insanlarla aynı ofiste sabahtan akşama kadar benim için hiçbir anlamı olmayan işlerle uğraşmak, sonra da yine aynı tıkış tıkış otobüslerde,trenlerde,vapurlarda seyahat edip saatler sonra yorgun argın eve dönemk zerre kadar umrumda değil.

  Hele hele burada ” sizinle çalışmaktan onur duyarım” gibi yorumları okudukça insanların ne kadar zavallı olduklarını bir kez daha anlıyorum.

  Rica etsem bana İK müdürünüzle bir randevu ayarlayın da gidip bunları onun da suratına söyleyeyim.

  Hadi öptm. k.i.b … bye….

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir