Defacto personel alımları

Giyim sektöründe bu işi gerçek anlamda düzenli bir şekilde gerek reklamları gerek çalışma düzeni sürekli bir çıkış yakalamaya devam eden Defacto‘da çalışmak ister misiniz? 2010 yılında personel alımı gerçekleştirecek şirketler arasında yer alan defacto 2010 yılında birçok yeni şube açarak bu başarısını arttırmak istiyor. Birçok avm’de yılın mağazası seçilen defacto mağazaları gücüne güç katmak için yeni çalışma arkadaşları arayışı içinde. Sizde giyim sektörünü seviyor ve severek çalışırım diyorsanız defacto insan kaynakları politikasını sizler için yayınlayalım.

Defacto İK politikası:

DeFacto’nun başarısının arkasında insan Kaynaklarına verilen değer yatmaktadır DeFacto, insan gücüne yapacağı yatırımın, dünya markası olma yolunda ilerleyen DeFacto’yu yaratmada en büyük paya sahip olduğunun bilincindedir. Çalışkan, yardımlaşan, gelişime ve değişime açık personelin azmi, başarısı ve yaratıcılığı enerji kaynağımızdır. DeFacto personeli stratejileri paylaşır ve işinin lideridir. İnsan kaynaklarına verdiği değer DeFacto’yu tekstil sektöründe söz sahibi yapmıştır.

Amacımız bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlerken, çalışmalarımıza eğitim ve teknoloji desteği sağlayarak, içindeki enerji ve yeteneği ortaya çıkarmaktır. DeFacto, kariyerinde gelişmeyi, uluslararası bir kimlik edinmeyi hedefleyen yetenekli ve yaratıcı personeliyle daha büyük hedeflere ulaşacaktır.

iş başvurusu için tıklayın.

62 thoughts on “Defacto personel alımları

  1. Merhaba. Ben İstanbul Ümraniye şubenizde okulum bittikten sonra Haziran ayından itibaren çalışmak istiyorum. 18 yaşındayım liseden mezun olur olmaz bünyenizde bulunmak ve çalışmaktan gurur duyarım en kısa zamanda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

  2. kastamonu subenız öncelikle hayırlı olsun kastamonu ıcın sevındım ama gecen hafta magazanızda hos olmayan bir tartısma yasandı oglum 4 yasında wc sordum sadece personele aıt oldugunu soyledi ben ılceden geldigımı ve daha yakında yer olmadıgını bu konuda yardımcı olmasıı ıstedım fakat kendısı bana yardımcı olması yerıne o zaman cocugunuzla gelmeyecektınız dedı oysa kastamonuda lcw magazası rodi ve bircok magazada personele aıt olup ama bu konuda hep yardımcı olmuslardı calısan elemanların bu konuda daha duyarlı olmasını ısterdım boyle marka yapmıs bır magazanın bu sekılde anılması hiçte hos olmamakta ve sizin kaybınız olmaktadır ilginize simdiden tesekküler

Bir Cevap Yazın