Çok dilli çağrı merkezi 1000 kişiye iş imkanı sunacak!

Son zamanlarda gerek ekonomi ve bir çok daldaki başarısı ile Türkiye adından sıkça söz ettirir oldu. Bunu duyan yatırımcı ise ülkemizi bir merkez olarak seçiyor.

Çokdilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye’yi merkez yapmaya hazırlanan Teleperformance, yabancı dil bilen 1.000 kişiyi istihdam edecek.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, 51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren, yılda 1,4 milyar çağrıya yanıt veren Teleperformance, çokdilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul’da bir fuar düzenleyecek.

Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini konuşan bin kişiyi istihdam etmeyi hedefleyen şirketin Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, Avrupa’da işsizlik oranının arttığını, düzenleyecekleri fuarla yurtdışından dönen veya dönmek isteyen ve anadili gibi yabancı dil bilen Türk vatandaşlarına Türkiye’de çalışma olanağı sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Armağan, Teleperformance’ın Türkiye stratejisine ilişkin olarak, “Teleperformance, nearshore operasyonları için Türkiye’yi çok iyi bir pazar olarak değerlendiriyor. Şu anda Yunanistan gibi en yakın komşumuzda büyük bir operasyon merkezi bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin de aynı büyüklüğü yakalamasını umuyoruz” dedi.

28 thoughts on “Çok dilli çağrı merkezi 1000 kişiye iş imkanı sunacak!

  1. 1990 Azerbaycan Bakü doğumluyum.Alma dili ve edebiyatı bölümünden mezunum.İstanbul Asyada ikamet etmekdeyim.Almancam çok iyi,rusçam ç0k iyi,azerice ana dilim,ingilizce orta seviyye,türkcem çok iyidir.İş arıyorum

  2. merhaba adım badem 1978 kars doğumluyum.istanbul uğurmumcu da otuuyorum meslek lısısı mezunuyum.3 yıl çağrı merkezınde çalıştı. şuan çalışmıyorum.sizinle çalışmak isterim.şimdiden teşekurler.

  3. Merhaba adım Neslihan Barın.1986 Taşköprü doğumluyum.Lefke Avrupa Üniversitesi halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü 2010 yılı menzunuyum.Bölümümü birincilikle bitirmiş bulunup fakülte üçüncüsüyüm.İyi derecede ingilizce bilgisine sahibim.Kendi bölümüm adına çeşitli konuşarda eğitim sertifikalarına sahibim bunun yanında bilgisayar sertifikamda bulunmaktadır.beş senelik eğitim hayatım boyunca bölümümle alakalı çoğu projede ve etkinliklerde yer almış bulunmaktayım.Grup çalışmalarında yada bireysel çalışmalarda sabırlı ve yaratıcı olduğumu düşünüyorum.Kastamonuda Özel bir hastanede halkla ilişkiler ve istatistik departmanında çalışmaktayım.4 aylık bir tecrübeye sahibim.Fakat bankanızda çalışmaktan onur duyarım.Aldığım eğitimi bankanızdaki ilgili departmanlarda göstermek isterim ve sizinle kariyer yolunda yükselmek isterim.ilginize şimdiden teşekkür ederim.Telefon numaram : 0537 785 83 38

  4. mrb ben nazike 1987 konya/akşehir doğumluyum önlisans turist rehberliği mezunuyum ingilizce ileri seviyede biliyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

  5. merhaba ben tolga brukselde yasiyorum fransizca holandaca arnavutca dusuk seviyede ingilizce ve tabiki turkce :) biliyorum bana gore bir is imkani sunabilirseniz sevinirim sizde haber alma dilegi ile

  6. ben Türk dünyası arastıma vakfı (TDAF) KIRGIZİSTAN
    iktisat mezunuyum iyi derecede rusca ve kırgızca biliyorum askerlik engelim yok sizinle çalışmak isterim iyi çalışmalar dilerim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir