Burger King Personel Alımı (2010)

burger-king-25-25Fast Food gıda sektöründe hızla büyüyen dev markalardan biri Burger King yeni eleman alımları gerçekleştirecek. Burger King 300. mağazasının açılışında yaptığı açıklamada toplamda 10 bin kişiye istihdam sağladıklarını bu yıl içindede toplamda 2 bin kişiye daha iş başvuruları doğrultusunda iş alanları sağlayacaklarını açıkladı. Burger King insan kaynakları sitesinden sizde burger king iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kurdoğlu, TAB Gıda olarak Master Franchiseeliği’ni üstlendikleri Burger King, Sbarro ve Popeyes markaları ile 10 bin kişiye istihdam sağladıklarını, özellikle son yıllarda gerçekleştirdikleri yatırımlar ile ülke ekonomisine büyük ölçüde destek olduklarını belirterek, şöyle konuştu:

“2010 yılında toplam 2 bin kişiye daha istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Kalifiye iş gücü oluşumu için kurduğumuz TAB Akademi de dahil eğitim için yıllık 4 milyon lira kaynak ayırıyoruz. Ülkemizde hızlı tüketim gıda sektöründe sürdürdüğümüz operasyonlarımızı farklı alanlarda da büyüyerek geliştirdik. Genişleyen restoran zincirlerimiz paralelinde tüketicilere en iyi hizmeti sunmak üzere önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Restoranlarımıza her zaman en taze ürünlerin ulaşmasını sağlamak amacıyla Fasdat Gıda Dağıtım A.Ş. şirketini hizmete açtık. Yine genişleyen restoranlarımızın paralelinde 1999 yılında Mes Mutfak Ekipmanları A.Ş. ve ardından da Ata Sancak Çiftliği’ni hizmete açtık. Avrupa’nın en büyük ve en modern süt sistemine sahip Denizli Acıpayam’daki süt çiftliğimizde yılda 50 bin ton süt üretimi gerçekleştirmek için 20 milyon liralık ek yatırım yapmayı planlıyoruz. Yine restoranlarımızda en sağlıklı ve en lezzetli ürünleri tüketicilere sunmak üzere faaliyete geçirdiğimiz Türkiye’nin en modern ekmek fabrikasında 120 milyon adet ekmek üretimi gerçekleştiriyoruz. Restoran zincirlerimizin büyümesi paralelinde üretim tesisleri yatırımlarımıza da devam edeceğiz.”

Burger king’e hemen iş başvurusu yapın?

29 thoughts on “Burger King Personel Alımı (2010)

  1. adım ismail ataş sivasta ikamet etmekteyim a2 b ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum şoförlüğüm iyidir.. teşekkürler..

  2. Ben İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜNDE OTURMAKTAYIM 3 AY BOYUNCA HER GÜN ÇALIŞABİLİRİM. LİSEYİ BİTİRDİM İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR BEN 2 KERE BAŞVURDUM AMA CEVAP NE ZAMAN GELECEĞİNİ BİLMİYORUM NO 05318907824

  3. Merhaba ben okan lise son sınıf öğrencisiyim haftada 2 gün okul olduğundan tatil günlerinide sayarsak 5 gün boştayım ve bunu değerlendirmek istiyorum hem bu sayede ihtiyaçlarımı karşılarım diye düşünüyorum. partime veya tam gün eleman olarak Burger kıngte çalışmak istiyorum değrlendirmeniz için şimdiden teşekkürler.

  4. İST MALTEPEDE İKAMET ETMEKTEYİM B-A2 EHLİYETE SAHİBİM 29 YAŞINDAYIM 12 YILLIK MOTOR DENEYİMİM VARDIR İHTİYACINIZ OLURSA TEL 0538 650 15 56

Bir Cevap Yazın