Borusan Personel Alımı

borusan-25-52Türkiye’nin en başarılı şirketleri içinde, parlayan bir yıldız olmayı başaran Borusan Grubu ile çalışmak ister misiniz? Borusan insan kaynakları, insana değer veren yaklaşımı ile çalışanlarını memnun etmeyi bilen oldukça kaliteli bir holding görünümü verdiğini ve öyle olabileceğini de söyleyebiliriz. İnsan kaynakları sayfalarından yaptığımız birkaç araştırma sonucu bu fikirlere ulaştığımız, Borusan hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz…

İnsan Kaynakları yönetimi Borusan Grubu’nun kurumsal hedefleri ve kritik başarı faktörlerini gerçekleştirmek için gerekli olan en önemli stratejik süreçlerden birisidir. Borusan Grubu, yüksek standartlı, mükemmellik esasına dayanan bir insan kaynakları yönetimini benimsemektedir. Çalışanlarımızın yalın bir organizasyon yapısında, potansiyellerini verimli olarak kullanabilecekleri ve Grubun ana hedeflerine ulaşmasında, katkı ve değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendirilmesi temel hedeflerimizden biridir.

Borusan Grubu’nda çalışanlarımızın işe alım ve terfilerini gerçekleştirirken, işin gerektirdiği nitelikler, kişisel becerileri ve bireysel performanslarını ele alınarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapmak üzere, profesyonel sistemler kullanılır. Çalışanlarımıza, çalıştıkları birimin hedefleri ve Grubun kendilerinden beklentileri hakkında bilgi verilerek, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturulması amaçlanır.

Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanları Borusan Akademi çatısı altında sunulur. Borusan Grubu ve şirketlerimizin vizyonu, misyonu, hedefleri, faaliyet sonuçları ve organizasyon içersinde çalışanlarımızı ilgilendiren tüm konular, düzenli olarak çalışanlarımız ile paylaşılır. Borusan Grubu değerleri ve iş ilkelerine sadık kalan ve beklentileri karşılayan tüm Borusanlılar, şirkete yarattıkları değer doğrultusunda objektif ve adil bir şekilde ücretlendirilirler.

Nasıl Borusanlı Olunur?

Borusan Grubu olarak “tercih edilen işveren” olmayı hedefleyerek çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından çağdaş teknikler kullanarak seçiyoruz.

Borusan Grubu’na katılmanın ilk aşamasında, İnsan Kaynakları uzmanları tarafından, adayların, Borusan Grubu’nun temel yetkinlikleri ve aranılan pozisyonun yetkinliklerine uygunlukları yetkinlik bazlı görüşmeler yapılarak değerlendirilir. Bu görüşmelerde, adayların aranılan pozisyonun niteliklerine uygunluğunu görmek amacıyla mesleki ve teknik bilgileri sorgulanır. Ayrıca adaylara profil analizleri uygulanarak pozisyonda aranan kişisel yetkinliklere uygunlukları araştırılır.

Yetkinlik bazlı mülakatlarda başarılı bulunan adaylar işe alımı gerçekleştirilecek pozisyonun yöneticileri ile görüştürülür, olumlu değerlendirilen adaylara Yabancı Dil Sınavı uygulanarak yabancı dil seviyeleri incelenir. Gerekli görülen pozisyonlarda (yönetici ve satış pozisyonları gibi) aranılan pozisyona özel olarak hazırlanmış değerlendirme merkezi uygulamaları gerçekleştirilir ve adayların işe uyum ve organizasyona uyum testlerinde başarılı olmaları beklenir.

Tüm değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylara ilgili pozisyonun şirketi tarafından iş teklifi yapılır ve işe alım gerçekleştirilir.

Borusan Kariyer’e ulaşmak için tıklayın.

29 thoughts on “Borusan Personel Alımı

  1. firmanızın herhangi bir münhal kadrosunda kaynakçı ustası olarak çalışmak istiyorum. 18 yıldır kaynakçılık yapmaktayım. ferhan uygun kütahya 05366151613

  2. 1976 doğumluyum tır şöförüyüm şu an çalışmaktayım sizin şirketinizde çalışmak istiyorum ilginize teşekür ederim not akp de tanıdığım yok bu iş zor olur galiba

  3. Merhaba;
    1992 doğumluyum.Bu sene Hendek Meslek Yüksek Okulu, Makina Resim Ve Konstrüksiyon Bölümünü bitirdim. Yeni iş hayatımda yardımcı olmanızı ve ilk tecrübemin sizinle olmasını istiyorum.İlginiz için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

  4. ben 12 yıldır elektrık otomasyon işi yapmaktayım suan yurtdışındayım ıngılızce egıtımı alıyorum 6 ay ve bıtırmek uzereyım buraya gelmeden once termık santralde ve 3 grup tamamı olmak uzere kojenerasyon tesısı kurdum eksık olarrak ıngılızce goruyordum onuda ogrenıyorum elektrık bolum mezunuyum acıktan unıversıte okumaktayım borusan kojenerasyon bolumunde calısmak ıstıyorum

  5. merhabalar 1977 doğumluyum.Gemlikte ikamet ediyorum.Daha önce 9 yıl döktaş fabrikasında işci olarak calıştım.Şirketinizi bir elemanı olarak calışmak istiyorum.ilğinize teşekkürler.Cep tel:0 532 506 53 37

  6. 1982 doğumluyum. istanbul- sefaköy inönü mahallesin de ikamet ediyorum.lise menzunuyum sizinle çalışmak istiyorum. ilginize teşekkür ederim.

  7. ben 1978 dlu olup bilgisayarprogramcılıgı ve z. muhendisligi makine bl; mezunuyum şirketiniz elemanı olarak clişmak istiyorum geregini arz ederim

Bir Cevap Yazın