Best Buy Ankara Personel Alımı

bestbuy-ankaraBest Buy Türkiye pazarına girişte ilk mağazasını İzmir’de açmıştı. İkinci mağazasını açmaya karar verdiği şehir ise başkent Ankara! Best Buy 20 Nisan 2010 Tarihinde Mesa Plaza‘da yeni mağazasının açılışını yapıyor. Best Buy iş fırsatlarını kaçırmayın…

Best Buy’ın İnsan Kaynakları Felsefesi; insani yaklaşımlar ve ticari koşullar dengesinin her zaman koruyucusu olarak, adayların öncelikli seçimi olacak, çalışanların da kalmayı tercih edecekleri, mutluluk ve başarıyla çalışacakları bir ortamın yaratılmasında stratejik rol oynamak ve herkese değerler pusulası ile ışık tutmaktır.

Best Buy, kendisini insana odaklanışı ile farklılaştıran ve zenginleştiren, her adımında değerlerini dikkate alarak yaşayan ve yaşatan, tüm yaptıklarında değerlerinin izini bırakan bir şirket olmayı amaçlıyor. Bunun için tüm çalışanlarının değerlerine sahip çıkmalarını, yaşatmak için ellerinden geleni yapmalarını, değerlerin simgelediği her şeyi başkalarına da öğretmelerini bekliyor. Best Buy, her çalışanın şirkete sağlayacağı katkıyı artırmak için, her bireyin hayat deneyimlerinin değer ve saygı göreceği bir çalışma ortamı yaratmayı arzuluyor. Çalışanların farklı kişisel deneyimlerini yüceltip, güçlü yönlerini özgür bırakması ile her kesimden yeni müşterileri kendisine çekerek, olağanüstü iş sonuçları elde etmeyi hedefliyor.

Best Buy İçin Seçme ve Yerleştirme Süreci
Best Buy seçme ve yerleştirme süreci, yaşam deneyimleri ve özgün bakış açıları ile Best Buy’a yenilikler katacak yeni çalışma arkadaşları ile tanışılan, Best Buy değerlerinin, beklentilerin ve deneyimlerin paylaşarak, karşılıklı bir seçim ortamının yaratıldığı dinamik bir süreçtir. Best Buy, Eşit İstihdam Politikasına inanır. Yaş, cinsiyet, ırk, renk, din, etnik kimlik, cinsel kimlik, cinsel tercih, vatandaşlık, engelli olma, medeni durum gibi özelliklerin hiçbiri ile ilgili ayrımcılık yapmaz ve önyargılı bir süreç yürütmez.

Best Buy Ödül Sistemi

Best Buy, çalışanlarının ve kuruma olan katkılarının değerini göz önünde bulundurarak, çalışanlarına yaşam kalitelerini yükseltmek için bir ödül paketi sunmaya çalışır. Best Buy çalışanlarının, kuruma karşı maaşın ötesinde bir aidiyet hissetmeleri için seçenekler oluşturulmaya gayret gösterilir. Bu kapsamda baz ücret ve ek menfaatlerle birlikte, çalışma ortamı, öğrenme ve kariyer gelişim imkanları da Best Buy ödül paketinin içerisinde yer alır. Bu paket, çalışanların şirket değerlerini yaşama çabalarını, yeniliklere öncülük etmelerini ve en iyi müşteri deneyimlerini yaratmalarını ödüllendirmek için oluşturulmuştur. Ödüllerin amacı çalışanların yaşam kalitelerini yükseltmelerine yardımcı olmaktır.

Eğer Best Buy ailesine katılmak için iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız;
kariyer.net ve secretcv.com adreslerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

One thought on “Best Buy Ankara Personel Alımı

  1. mrb iyi çalışamalar dilerim;
    ben özgür güven sony centerde görev aldım 4 sene kadar şimdi ankaradayım ama defalarca sizi nette başvuru yaptım veya yapmaya çalıştım herseferinde sıkıntı oldu oyuzden bu konuda iş konusunda sizlere ulaşmak isteyenlere acık ve daha kolay yoldan ulaşabilecekleri bir site yaparsanız sevinirim…. sizinle çalışmak ve daha uc noktalarda olmak dilegiyle BEST BUY diyorum lütfen yardımcı olun iyi çalışmalar diliyorum….

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir