BAUHAUS eleman alımı Bauhaus iş başvurusu

Dünya çapında 13 ülkede yaygınlaşmış dev bir şirket olan BAUHAUS özellikle bahçe işleri konusunda gerekli malzemelerin teminini sağlayan çok önemli bir firmadır. Sizde 13 ülkede 13 binden fazla personele sahip bu şirkette çalışmak ister misiniz? Sizler için bauhaus’un personel alımı ve iş başvuru süreçlerini araştırdık…

Uzmanlık ölçüsü BAUHAUS 13 ülkede 13.000’in üzerinde çalışanı sayesinde Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden biri olmuştur. 190 adetin üzerinde Atölye, Ev ve Bahçe malzemeleri uzmanı satış merkezlerinde 120.000’in üzerinde kaliteli ürünler satışa sunulmaktadır.

Güleryüzlü, çalışkan ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız müşterilerimize vaat ettiğimiz en iyi en kaliteli hizmeti sunarak uzun vadeli büyümemizin ve başarımızın temelini oluştururlar.

Bu bağlamda şirketimiz çalışanlarımıza görevleri ile ilgili her gün yeni tecrübeler kazanarak mesleki kariyer yapabilecekleri, sorumluluk alabilecekleri, bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırarak uluslararası bir kuruluşta çalışabilecekleri iş olanakaları sunmaktadır.

Bize katılın!
BAUHAUS felsefesiyle kendinizi özdeşleştirebiliyor musunuz? Çalışmalarımıza katılmaya ve gerçeğe dönüştürmeye istekli misiniz? O zaman güçlü ekibimize katılmanızı isteriz.

109 thoughts on “BAUHAUS eleman alımı Bauhaus iş başvurusu

 1. 1970 İst.dogumlu,Ataturk Üniversitesi nde,halkla ilişkiler 2.sinifi açıktan okuyorum.
  Calismayı,öğrenmeyi seven prensip sahibi bir vasıfa sahibim..Sizinle çalışabileceğimi düşünüyorum..Kağıthane ikamet ediyorum.
  Teşekkürler

 2. merhaba
  endüstri meslek lisesi mezunuyum elektrik bölümü .2 sene kendi dukkanimizi islettim ama askerlik nedeniyle devir etmek zorunda kaldim.Weber yapi kimyasalari fabrikasinda calistim.Sizinle calismak istiyorum .Yardimci olursaniz sevinirim Saygilar

 3. MERHABA
  YAKLAŞIK 40 SENE ALMANYA’DA BULUNDUM ÜNİVERSİTE TAHSİLİMİ DE ORADA YAPTIM 15 SENE BAYER FİRMASINDA YÖNETİCİ POZİSYONUNDA ÇALIŞTIM,FİRMANIZDA DA BU POZİSYONDA UYGUN YER MEVCUTSA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM

 4. MERABALAR.
  ZİRAAT MÜH.TOPRAK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.UYGUN DEPARMANDA (BAHÇE İŞLERİ DAHİL)İŞ ARIYORUM.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM
  BİLGİNİZE

 5. The insured and family members who live in the same household. Thus, if Quotes Chimp run a red light and cause an accident, your insurance will protect you against the financial consequences of your neg�ligence, while at the same time the med pay portion of the policy will pay for the treatment of your injuries, up to the extent of coverage.

 6. merhaba ben turgay demir uzun senedir antalyada ikamet ediyorum 15 yıllık boya satış ve uygulama konusunda başarılyım szinlede beraber çalışmak isterim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir