Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

asyacardKredi kartları arasında alışveriş noktalarında pos cihazlarının belkide en az olduğu bankalardan biri fakat sunduğu imkanlar ve fırsatlarıyla belki de olmazsa olmaz kredi kartlarından bir tanesi Bank Asya Dıt Card kredi kartıdır. Bu kredi kartında nakit çekim imkanı olmaması eksi yönlerinden biri olsada, düşük faizi ve geciken ödeme faizlerini son ödeme tarihinden itibaren hesaplaması artı yönlerinden en önemlileri.

35 TL’nin altındaki işlemlerinizi temassız olarak gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ceplerinizi bozuk para yükünden kurtarır.

Köprü ve otoyol geçişlerindeki KGS gişelerinde bir DIT yeter. Geçiş ücretleriniz ekstrenize harcama olarak gelir, ayrıca KGS dolumu yapmanıza gerek kalmaz.

Temassız işlem yapabilen kredi kartı aynı zamanda AsyaCard’ın taşıdığı bütün özellikleri taşır.

Yıllık kart ücreti yoktur.

Bank Asya dıt kredi kartı başvurusu için tıklayınız.

48 thoughts on “Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

  1. asya bank sayfasından kredı kart basvurusu yapıyorum.formu doldurduğumda sonda güvenlik kodunu girdiğim halde sureklı olarak yeni bir guvenlik kodu istiyor???? nedir anlıyamadım?ALLAH ALLAH

  2. ınsaahat ısıyle urasıyorum bazı gunle mazemealmakıcın uzerımde para bulunmadıgında mazemealmamıcın kıredı kartı ıstıyorum TSL ASYABANK ben erolaskın 05330901180 cevapbeklerım sızden

Bir Cevap Yazın