Altın Fiyatları 2012

Altın Fiyatları

2012 yılı boyunca yorumlarını esirgemeyen tüm altın yorumcusu ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

2013 altın fiyatları ne olur?

434 thoughts on “Altın Fiyatları 2012

  1. Merhaba arkadaşlar 2013 yılı hepimiz için hayırlı olsun. Bugün itibari ile altında ılımlı yükselişlere şahit olabiliriz. Her ay daha yüksek seviyeleri görebiliriz.2013 sonu altında hedefimiz 130 seviyeleridir. 2012 de büyük bire düzeltme yaşadık. 2013 altında bizim yılımız olabilir. Altın yılı olarakta adlandırabiliriz.

    Herkese bol kazançlar :)

  2. Merhaba arkadaşlar sizlerden uzak kalmış olabilirim ama önemli zamanları değerlendirmeniz için sizi ve sitemizi ziyaret etmek istedim.Altın yakında çıkacaktır.

    Herkese bol kazançlar…

  3. Altın artmaya başladı galiba yakın zamanda biraz almıştım şuanda aldığım fiyata satabilirim. sizce beklemelimiyim Altın hakkındaki yorumlarınız nelerdir. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

  4. Kimsenin konuya katılım göstermemesi gercekten ilginç. Tavsiye ile gelmiştim ama bakiyorumda haftalar once Sandy fırtınası gecmis gibi sessiz burası. Özellikle birilerinden ses çıkmaması ise beklenen 2. Fırtına sessizliğinden olabilir mı?

  5. Hamit Bey altının onsu 1720 den gr=110tl nasıl olur onu hesaplamaya çalışıyor gibi. 1 aydır ortada yok ve dediği değerlere gr yaklaşabilmiş değiliz. bilakis 2 haftasır kırmızıdan başka grafik görmüyoruz. Hayırdır acaba

Bir Cevap Yazın