Akbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz

akbankTürkiye’nin sayılı bankalarından Akbank  sürekli yenilikçi gücünün getirdiği başarılar ve aldığı ödüllerle bunu kanıtlayan bir bankadır böyle bir bankada çalışmaya ne dersiniz?

Akbank insan kaynaklarından yapılan açıklama;

Akbank’ın en büyük yatırımı “insan”dır. Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, yaratıcı, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst Akbank’lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır.

Gelin, bu ayrıcalığı siz de yaşayın

Bankamızın işe alım sistemi 16.02.2009 tarihi itibari ile yenilenmiştir. Akbank işe alım sürecinde değerlendirilebilmeniz için; eski sistemde özgeçmiş oluşturmuş olsanız dahi, mutlaka yeni sistemimizden “Yeni Üye” girişi yapmanız gerekmektedir.

Akbank İş Başvurusu için hemen tıklayınız…

548 thoughts on “Akbank’a iş başvurusu yapabilirsiniz

 1. Merhaba adim Ayşegül1991 samsun dogumluyum İstanbul anadulu yakasi pendikte ikametgah etmekteyim.meslek lisesi mezunuyum ayni zamanda açıköğretim saglik kurumlari okuyorum.suanda ozel bi firmada danismanlik yapmaktayim daha oncesinde ise ozel bakim unitesinde aktivite koordinatorlüğü yaptim.bulundugum sirkette2 buçuk yillir calisiyorum.eger olursa Akbank bünyesinde calismaktan memnun olurum..tesekkur ler.

 2. Akbank bunyesinde calismak istiyorum lisans isletme mezunuyum MEB onayli bilgisayar seltifikam var no 05313274096 lutfen arayin

 3. SAYIN İLĞİLİ…
  Akbank sitenizin’silahlı özel güvenlik’ pozisyonuyla yakından ilğileniyorum.Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve akbank bakış açısına uyğun olduğunu düşünüyorum.
  1.T.C vatandaşıyım.
  2.18 yaşından büyüğüm.
  3.Hiç bir suçtan hüküm giymemiş olup 5188 sayılı özel güvenlik yasası gereğince silahlı olarak görev yapabilme hakkına sahibim.
  4.Askerlik görevimi ANKARA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI’nda koruma olarak ifa etmiş bulunmaktayım.
  5.Hiç bir sağlık problemim bulunmamaktadır.
  23.04.1985 adana doğumlu olup adanada ikamet ediyorum.1.80 boyundayım.
  Ön yazımla ilğilendiğiniz için teşekkürler.
  Yüzyüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uyğunluğu hakkında detaylı konuşmayı AKBANK ailesiyle konuşmayı çok isterim
  irtibat:05305527866 TEŞEKKÜRLER
  KEMAL HORUZ.

 4. ben lisemezunuyum silahlı ozel guvenliğim rizede yaşıyorum akbank ozelguvenlik için iş başvurusu yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim m.serdar er

Bir Cevap Yazın