Akbank Wings kredi kartı başvurusu

akbankwings252Türkiye’nin ödüle doymayan bankası Akbank şimdide uçurmaya doyurmayan kredi kartı wings ile sahnede… Akbank’ın yenilikçi gücünün eserlerinden biri olan ve sizi tüm dünyaya ücretsiz bir şekilde uçuran wings kredi kartı ile tanışın.

Wings’le alışverişlerinizden kazandığınız Mil Puanlarınızla en avantajlı koşullarla uçak bileti alır, her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan’a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan’ı daha hızlı biriktirirsiniz. Üstelik yüzbinlerce Axess üye işyerinden taksitli alışveriş de yapabilirsiniz.

Wings’le Mil Puan kazanmanın da, özgürce uçmanın da bir çok yolu var. Hızla mil biriktirirken, dilerseniz Avans Mil Puan sayesinde, hiç Mil Puanınız olmasa dahi beklemeden uçabilirsiniz.

Wings konforunu hem uçak bileti alırken hem de uçarken yaşarsınız. Havaalanı Hizmetleri sayesinde, Wings’le seyahatiniz başlarken de biterken de keyifli olur. Wings’le seyahatlerinizde kendinizi hep güvende hisserdersiniz.

Wings’le siz de kuşlar gibi özgürce uçmaya hazır mısınız ?

Akbank Wings Başvuru Formu İçin Tıklayın.

One thought on “Akbank Wings kredi kartı başvurusu

  1. yurtdisinda yasiyorum ve wings kredi karti almak icin neler gerekli olduguu ogrenmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir