Akbank bireysel kredi faizlerinde büyük indirim!

akbankEv almak isteyenlere müjdeli haber Akbank’tan geldi. Bireysel kredi, ev kredisi çekmek isteyen müşteriler için faiz oranını %1’in altına çeken banka kredisi oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Akbank, tüm bireysel kredi faizlerinde büyük indirime gitti. Akbank, faizlerdeki son indirimle beraber konut kredilerinde %0.99’dan başlayan oranlarla piyasanın en avantajlı faiz oranlarını sunmaya başladı. Tüm müşteriler için geçerli olan taşıt kredilerinde %1.39 ve ihtiyaç kredilerinde %1.49 faiz oranı ise devam ediyor.

Akbank Bireysel ve Şirket Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, düşük faiz ortamının piyasalardaki olumlu hava ile birleşmesi neticesinde Akbank’ta kredi faizlerinde büyük indirime gidildiği belirterek, şunları söyledi:
“Akbank, her zaman kredi piyasasında öncü konumda olmuştur. Şimdi de, tüm bireysel kredilerde yaptığı büyük indirimle öncü konumunu sürdürmektedir. Konut kredilerinde %0.99’dan başlayan faizlerle; taşıt ve ihtiyaç kredilerinde rekabete göre çok daha avantajlı faizlerle Akbank olarak ekonomimizin çarklarını hızlandıracağız.”

Tözge tüm tüketicilere “Akbank’a sormadan kredi almayın” mesajını ileterek, hem faiz hem komisyon oranlarında avantajlı fiyatlama sunan Akbank’ın, hesabını bilen tüketicilerin ilk tercihi olacağını vurguladı.

One thought on “Akbank bireysel kredi faizlerinde büyük indirim!

  1. gecen hafta cuma gun akbank subesıne gıttm ipoteklı 0.99 faizli finansman kıredısı oldugunu ögrendım ve bu gun son gun muracat etmezsen yararlanamayacagımı soyledıler bende hemen 50.000 tl icin ev tapumu göturdum muracatımı aynı gun yaptım ertesi hafta işlemlerım ne durumda dıye sordugumda kampanyanın bıttıgını kıredı kullandıramayacaklarını soyledıler 10 senedır esım ve ben bankanızdan maas alıyoruz saglık sektorundeyız .bu kampanya tekrar yılbasından önce cıkarmı bılgılendırırsenız sevınırım iyi calısmalar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir