Adil Işık Personel Alımları İş başvurusu

adilisikTürkiye’nin tekstil devlerinden özellikle Ruslar için en değerli markalardan biri olan Adil Işık’ta çalışmak ister misiniz? Adil Işık 200 ve her geçen gün çoğalan şubeleri için personel alımları yapmaktadır. Adil Işık vizyonu ve misyonu ile diğer firmalardan öne çıkmayı başaran ve vizyonunda personeline verdiği değeri yansıtan önemli bir giyim firmasıdır.

Vizyonu:

Bulunduğu yere değer katan, satın alırken ve kullanırken kadınları mutlu eden, bir dünya markası olmak.

Misyonu:

Kaliteli ürün, hizmet ve insan kaynakları ile sosyal sorumluluklarının bilincinde tüm tarafların memnuniyetini en üst seviyede buluşturan bir firma olmak.

Adil Işık şüphesiz ki insan kaynakları ve temel değerleri ile personeline ve işine yatırım yapma ilkesi ile dünya markası olmayı haketmektedir. Sizde Adil Işık’ta çalışmak üzere iş başvurusu yapmak isterseniz detaylı okuyunuz.

Adil ışık internet adresine giriniz. Kurumsala tıkladıktan sonra insan kaynaklarına tıklayınız. Sonra gelen menüden İK başvuru formuna tıklayarak gerekli formu doldurunuz.

82 thoughts on “Adil Işık Personel Alımları İş başvurusu

  1. merabalar ben melahat 20 yıldır bu sektörün içindeyim ve halen magaza müdürlügü yapmaktayım ankarada yaşıyorum verdiginiz her görevi becerebilme yetenegine sahip ve yetenekte bi bayanım firmanızda çalışmaktan onur duyarım teşekürler

  2. adım bayram 1987 dogumluyum itanbul ümraniyede yaşıyorum 2 sene farklı firmalarda satış elemanlıgı görevinde bulundum daha sonra 3 sene makam şöförlügünde görev aldım şuanda çalışmamaktayım bu yüzden şirketinizde ürün transferinde görevli şöförlük yapak istiyorum bilgilerineze arz ederim .

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir