2013 altın fiyatları ne olacak?

Yatırımcının cevabını belki de en çok merak ettiği sorulardan biridir. Yılbaşında planladığı yatırım aracının, yıl içinde ne getireceğini bilmek yatırımcısını birazda olsa rahatlatır. Uzun vadede bakıldığında altın yılda %10-15 getiri sağlıyor. Analizlere göre de altın son 10 yılda 12 kat artmış durumda.

2013 yılında altın fiyatları ne olur? Altın düşer mi, altın yükselir mi?

Yorumları ile sayfalarımıza katkıda bulunan siz değerli ziyaretçilerin bu konu hakkında görüşlerini almaktan büyük mutluluk duyacağız.

Altın yatırımı yapan ve yapmayı düşünen siz değerli ziyaretçilerimiz için ufak bir iki tavsiyemiz olacak..

Altın uzun vadede kazandırır, eğer acil lazım olmayacak paranız var ve takip edecek vaktiniz yok ise altın en güvenli limandır. Bunun tersi durumda zamanınız var ama kısıtlı bir yatırımınız olacak ise en iyisi sizin, araştırmalar yaparak gram altın hesabı hizmeti veren bir bankada, altın hesabı açtırmanız olacaktır.

2013 altın fiyatları ne olur?

Nakit paranız yastık altında değer kaybeder fakat altın hesabınız hem ülke ekonomisine hem de bireysel ekonominize değer katarak paranızın artmasını sağlar. Siz de altına yatırım yapmayı düşünen yatırımcılardansanız, fakat 2013 yılında altın fiyatları ne olacak bilmiyorsanız, kendi görüşleriniz ile diğer yorumcu arkadaşlarımızın görüşlerini ve hatta anasayfa’da haber olarak dönem dönem yayınladığımız profesyonel altın yorumcularını okuyabilirsiniz.

2013 yılı için altın fiyatları hakkında şimdiden tahminde bulunmak zor, yeni yılın bize getirdiği gelişmeler altın fiyatlarında dalgalanmalar yaratacaktır fakat altın fiyatlarında gelişebilecek durumları güncelleme olarak bu sayfada yenileyeceğiz.

Altın 2013 yılında ne olur ? Yorumlarınızı bekliyoruz… :)

3 thoughts on “2013 altın fiyatları ne olacak?

  1. Ben altının uzun vadede her zaman kazandırdığına inanırım. Hatta sürekli elimde artan paraları savuracağıma gram altın alarak 4 yılda 8 bin TL biriktirdim diyebilirim. Altın yatırımcılığı çok basit uzun vadede denenmesi gereken birşeydir ve 2013 yılında da altın kazandıracaktır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir