2012 Altın fiyatları ne olur?

2012 altın fiyatları ne olacak? 2012 yılında altına yatırım yapmak isteyenlerin ençok merak ettiği sorulardan biri 2012 yılında altın fiyatları ne olur, 2012 altın fiyatları düşer mi, 2012 altın fiyatları yükselir mi? 2012 yılında altın fiyatlarının ne olacağını yorumlarınız ile çeşitli kaynaklardan edindiğiniz bilgileri diğer ziyaretçiler ile paylaşarak altın fiyatlarını yorumlayabilir, 2012 yılı boyunca bu sayfa üzerinden yatırım planlarınızı tartışabilirsiniz.

2011 yılı altın için süprizlerle dolu rekorlarla dolu bir yıl olarak geçti. Uzman yatırımcı ve yorumcular 2012 yılında altın’ın ons fiyatının 1700 doları geçeceğini, uzun vadede yatırımın kazandırmaya devam edeceğiniz belirtiyorlar. Sizin bu konudaki görüşleriniz ve edindiğimiz güncel bilgiler ile bu sayfayı güncellemeye devam edeceğiz…

2012 Güncel Altın Fiyatları

One thought on “2012 Altın fiyatları ne olur?

  1. Altın her yıl kış aylarında düşer gibi görünsede inişli çıkışlı grafik göstersede havaların ısınmasıyla yaz aylarındaki düğünlerin çokluğuyla altına yine yoğun bir şekilde talep patlaması olması kaçınılmaz.Ayrıca Hindistan dünyada en çok altın ithal eden ülke olduğu sürece altının yükselişi kaçınılmaz.Benim tavsiyem çok miktarda nakiti olanların Şubat ve Mart aylarında altına yatırım yapmalarını öneririm.Eğer %150 kazanmak istiyorsanız 6 ay içersinde paranız ikiye hatta üçe katlanacaktır.Eylül aylarında da dalgalı iniş çıkışlar olacaktır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir