Yolun yarısını yarılayanlarda memur olabilecek!

Ekonomi Haberleri 1 Comment

Sponsor Reklamlar


Devir değişti! Artık bakanlar yeni gelişmeleri sosyal ağlar aracılığıyla önceden duyurmayı ihmal etmiyor. Buna son örnek Maliye Bakanından geldi… Artık kamuya sınavla eleman alma yaşı 30’dan 35’e yükseltildiğini twitter aracılığıyla duyurdu.

Maliye Bakanı Şimşek, kendi bakanlığına bağlı birimlerde kamuya sınavla eleman alma yaşını 30’dan 35’e çıkardığını açıkladı. Şimşek, az önce Twitter’dan 3 ayrı mesaj yayınladı.

İlk mesajında “Bugünkü sohbetimizin asıl konusu bir çok arkadaşımızın, vatandaşımızın merakla beklediği bir konuda bir müjde olacak” diyen Şimşek, ikinci mesajında “Bakanlığıma bağlı birimlerde kamuya sınavla eleman alma yaşını 30’dan 35’e çıkarıyorum” ifadesini kullandı.

Şimşek son twitinde ise memuriyete alım yaşını yükseltmenin bütün kamuda uygulanması için azami bir gayret sarfettiğinin altını çizdi.

Author

1 Comment

  1. KENAN ATMACA 9 Mart, 2011, Çarşamba at 20:40

    ben kenan atmaca bende bu yasadan yaranlanmak istiyorum ben vatani görevini şırnakda piyade komando olarak yapdım ve orda sakerlimi başarılı bir şekilde tamanladım ve başarı belgesi aldım ben askerden geldimde mavinlikden yetişdim şöförlüye bundan sonra yaşantımı sıslerin kuruluşlarda çalışmak istiyorum E EYLİYETLİYİM ER BELGEM MEYCUT İŞ İSTİYORUM BEN YETİŞDİME YURTLARIDAN MÜYÜDÜM BUNDAN SONRA YAŞANTİM DÜZGÜN İSTİYORUM SAYGILAR KENAN ATMACA 05362408880

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top