T-Bank Personel Alımları

Ekonomi Haberleri 52 Comments

Sponsor Reklamlar


T-Bank, 2010 yılında personel alımı yapacak şirketler arasında yer alıyor. T-BANK, gittikçe küçülen Bankacılık sektöründe, sadece kurumlara yönelik konvansiyonel ürün ve hizmetler sunmak yerine, özel ürünler ve farklı çözümler de sunan butik bir banka olma anlayışını benimsemektedir. Bu doğrultuda Bankacılık sektöründe bulunan tüm ürünleri sunmak yerine odaklı bir ürün seti oluşturmak amacındadır.

2010 sonuna kadar şube sayısını 40’a çıkarmayı planlayan T-Bank, bu hedefe paralel olarak eleman alımına gidecek. Yenilerinin yanı sıra mevcut şubeler için de alım yapmayı programına alan banka, genel müdürlükte oluşacak ihtiyaçlara göre de istihdam yaratacağını açıkladı. Banka, ağırlıklı olarak pazarlama ve satış ekipleriyle operasyon bölümleri için istihdam yapacak. T-Bank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların işe alım sürecini okumaları gerekir.

T-Bank İşe Alım Süreci:

Bankamızdaki boş pozisyonlar için iç ya da dış kaynaklar kullanılarak eleman bulunmaktadır. Söz konusu adaylar, sahip oldukları yetenek ve becerilerin değerlendirildiği, kişilik testleri, grup mülakatı ve derinlemesine görüşmeleri kapsayan çok kademeli bir süreçten geçmektedir.

Bankamız işe alım süreçlerinde temel hedefimiz;

– Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
– Etkin iletişim becerilerine sahip,
– Ekip çalışmasına yatkın ve takım ruhuna sahip,
– İş etiğinin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan,

bir kadro oluşturarak, bu niteliklere sahip bir ekiple müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmeti devam ettirebilmektir.

Author

52 Comments

 1. FİGEN ÖZBAHAR 19 Mayıs, 2011, Perşembe at 20:24

  1990 yılında ziraat bankasında bil işl olarak göreve başladım. adana atatürk cad şb önünden geçerken bu bankada da çalışabilirim dedim, oysa emekli olmamdaki amaç sektör değiştirmek ve banka dışında başka bir mesleğe yönelmekti. bankanıza sıcak baktım çünkü benim babamda ptt de den emekli yani şimdinin telekomu. ziraat bankasından yönetici asistan servis yetkilisi olarak emekli oldum. bankanızda deneyimli personel alıdığı takdirde değerlendirilmek isterim.bankacılık olarak tüm servislerde bilgime güvendiğimi ve bireysel olarakta portföyüme güvendiğimi bildirerek değerlendirilebileceğim düşüncesiyle teklifinizi beklerim.teşekkür ederim

 2. FIRAT ZOBACI 7 Mart, 2011, Pazartesi at 19:58

  isimim fırat zobacı denizlide ikamet ediyorum.1.80 boyundayım silanlı özel güvenlik belgem var.5 yıldır güvenlik olarak çalışıyorum.Bankanızda özel güvenlik olarak çalışmak isterim saygılarımla.Teşekkürler.

 3. SELMA DEMİR 3 Şubat, 2011, Perşembe at 14:32

  ticaret lisesi bilgisayarlı muhasebe mezunuyum 3 yıldır sağlık sektöründe hasta kayıt personelliği yapıyorum. Bankanızda gişe memurluğu yapmak isterim.

 4. nehir sağlam 13 Aralık, 2010, Pazartesi at 19:41

  Arkadaşlar komik olmayın bu şekilde personel alımı yapılırmı ya.

 5. SERAP EZEDİN 12 Aralık, 2010, Pazar at 20:38

  1988 yılında bankacılık kariyerime AKBANK’da başladım.2004 yılında bu sektörden kendi isteğimle ayrıldım.Bankanızda çalışmak istiyorum deneyimime tecrübeme güveniyorum tel 0532 351 45 25

 6. duygu 19 Kasım, 2010, Cuma at 22:41

  merhaba.ben akdeniz üniversitesi çevre koruma bölümü mezunuyum.Yabancı dilim ve Bilgisayar bilgim ileri derecededir.müşteri ilişkileri konusunda iş tecrübem ve bilgi deneyimim mevcuttur.sizinle çalışmak,kendimi kanıtlamak ve bilgilerim doğrultusunda size faydalı olabilmek istrerim.ilginize teşekkür ederim.

 7. Mehmet Turgay 10 Kasım, 2010, Çarşamba at 09:44

  Butik bir Banka olarak özenli ve planlı olarak büyümenizi izliyorum,sektörden yeni emekli oldum bu büyümede tecrübelerimi aktararak katkı sağlayabilirsem mutlu olurum..

 8. TUĞBA ULU 20 Ekim, 2010, Çarşamba at 16:59

  Aöf kamu yönetimi öğrencisiyim lisedede işletme gibi dersler okudum ingilizcem ve bilgisayarım var acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.

 9. ŞENGÜL ÖZER 15 Ekim, 2010, Cuma at 01:06

  merhaba! 21 yaşındayım.Bir üniversitenin muhasebe bölümünde okuyorum bu sene son senem.bir markette bir süre kasiyer olarak çalıştım.devlet hastanesinde 3 sene otomasyon adı altında veri giriş ve kontrol elemanı olarak çalıştım.bilgisayar ve yabancı dil sertifikam var.A2 ve B türü sürücü belgem var.müşteri hizmetleri konusun da deneyimliyim.bankacılık hedeflerim arasında birinci sırada yer alıyor.ben bu hedefime sizinle ulaşmaktan onur duyarım.teşekkür ederim.

 10. nesibe ceyhan 27 Eylül, 2010, Pazartesi at 07:40

  Çukurova üniversitesi işletme bölümü mezunuyum bankanızda çalışmanın ayrıcalığını yaşamak isterim

 11. meryem 23 Eylül, 2010, Perşembe at 17:22

  merhaba
  26 yaşındayım acıkögretim kamu yönetimi 3.sınıf ögrencisiyim 5 yıldır muhasebe elemanı olarak bir firmada calışmaktayım.sizinle çalışmak isterim.

 12. tarık çakır 17 Eylül, 2010, Cuma at 14:56

  Sizin merkez binanıza gelip iş başvurusunda bulumdum döneceğiz dediniz.Ama hala olumlu veya olumsuz dönmediniz.Lütfen biranöce cvp verinki başvurularımızın dikkate alındığını bilelim…

1 2 3

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top