Şekerbank’ta çalışmak ister misiniz?

Ekonomi Haberleri 91 Comments

Sponsor Reklamlar


Personel alımı kategorimizde yılın ilk insan kaynakları yazısını şekerbank ile başlatıyoruz. Bankalarda çalışmanın ne kadar stresli ve bir o kadarda avantajları olduğunu bilmeyen yoktur. 256 Şubesi 4000 personeli ile Şekerbank Türkiye’de yenilikçi bankalar arasında yer alabilmek adına sürekli finans sektörüne göre yenilikler yaparak ayakta kalmayı başarmıştır. 1953 yılında Eskişehirde kurulan banka şuan tüm Türkiye’de faliyet göstermekte olup yeni personel istihdamlarına devam etmektedir.

Şekerbank’lı olmak
Şekerbank; dürüst, kendisinden neler beklendiğini bilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir.

Birlikte paylaşmayı, üretmeyi, araştırmayı destekleyen bankamız tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanır.

Şekerbank insan kaynakları işe alım açıklaması

Deneyimsiz İşe Alım

Sektör deneyimi olmayan adaylara yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, işe alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.

Müfettiş Yardımcısı

Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.

Uzman Adayı/ Müşteri Temsilcisi

Bankamızın “Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamaktadırlar.

Gişe Yetkilisi/Memur

Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.

Deneyimli İşe Alım

İşe alımlarımızda tüm pozisyonlar için doğru hedef grubuna ulaşılarak en uygun adayın seçilmesi amaçlanmaktadır. Kurum kültürüne uygun, açık iletişim ve sürekli gelişime inanan, kurum aidiyetine sahip, müşteri ve sonuç odaklı adayların bünyemize katılması hedeflenmektedir.

Ayrıca deneyimli işe alımlarımızda; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması beklenmektedir.

Stajyer Alımları

Bankamız; staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerine; bankacılık sektörünü ve Şekerbank’ı yakından tanımaları amacıyla yaz dönemlerinde en fazla üç ay staj imkanı sunmaktadır.

Yapılan staj başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nce değerlendirilir, uygun bulunan adaylar ihtiyaç duyulan şubelerimize yönlendirilir.

Author

91 Comments

 1. BURÇİN DEMİREL 25 Şubat, 2012, Cumartesi at 02:18

  Ben Kocaeli/Kandıra Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Bankanızda yazın 3 ay boyunca staj yapmak istiyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 2. veysel ceylan 5 Şubat, 2012, Pazar at 14:26

  ben veysel adana ç.ü ceyhan meslek yuksekokulu buro yonetımı ve sekreterlık mezunuyum sizle calısmak ısterım numaram 05313265296

 3. MERT SEYHAN 16 Ocak, 2012, Pazartesi at 12:58

  1988 Ankara Doğumluyum. San Antonio TEXAS /USA’ da yerleşik University of The Incarnate World’ un International Management bölümünden Aralık / 2011 de 3.05 ortalamayla mezun oldum. Bankanızda çalışmak istiyorum. Gerekenin yapılmasını arzederim. Saygılarımla

 4. burçin metinkaya 10 Ocak, 2012, Salı at 17:08

  merhaba ben burçin muğla fethiyede turizm seyahat işletmeciliği okuyorum bu sene mezun olucam ve ben sizin bankanızda çalısmak istiyorum bilgisayar sertifikam var ve ingilizcem iyi kendimede güveniyorum sizlerle calısmak isterim eger sizde uygun görürseniz simdiden teşekür ederim

 5. beyza 5 Ocak, 2012, Perşembe at 15:32

  Evet benim yiğenim 1 yıldır çalışmak istiyor.Ama ataması yapılmadı nedense.Sınava girdi kazandı 1 yıl olacak hemen hemen ama hala haber yok.Burdan ilgililer inşallah sesimizi duyar.

 6. Bekir 12 Aralık, 2011, Pazartesi at 12:07

  ben özel güvenlik görevlisi olmak istiyorum.

 7. zeynep 25 Temmuz, 2011, Pazartesi at 16:49

  maliye 3.sınıf öğrencisiyim aöf bankanızda çalışmak istiyorum.kendime güveniyorum.ikili ilişkilerim kuvvetli ve ikna kabiliyetim yüksek.1984 doğumluyum.Şanlıurfa şubenizde çalışmak isterim

 8. özlem 18 Temmuz, 2011, Pazartesi at 18:19

  çalışmam mümkünmü acaba önlisans mezunuym.

 9. öznur soylu 14 Temmuz, 2011, Perşembe at 16:14

  merhaba ben afyon kocatepe üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum muğla/fethiye’de ikamet ediyorum s-şeker ailesinde bir damla olmak istiyorum. tel:05362862253

 10. murat öztürk 26 Haziran, 2011, Pazar at 16:40

  Bankanızda güvenlik olarak çalışmak isterim başvuru formunuz olursa daha iyi olur.bana ulaşılabilecek telefonum 05379876518

 11. sevim dilber 23 Mayıs, 2011, Pazartesi at 15:11

  merhabalar…
  ben istanbul üviversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıfta okuyorum.19 yaşındayım . bu sene zorunlu yaz stajı yapmam gerekiyor . ve ben bankanızda staj yapmak istiyorum . istanbul da yaşıyorum . daha öncede fujıtsu sıemens computers şirketinde staj yaptım… ilginiz için teşekkür ederim …

1 3 4 5

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top