Personel Alımı Haberleri Ekonomy.net’te!

Ekonomi Haberleri 3 Comments

Sponsor Reklamlar


personelKurumların personel alım ilanlarını çeşitli kaynaklar kendileri yorumlar ve haber olarak duyurur. Sitemizde yer alan personel alımı kategorisindeki haberlerimizde aynı şekilde sadece haber olarak ziyaretçilere duyurulmaktadır.Başvurularınızı ekonomy.net’ te yayınlanan haberlere değil alımın olacağı kurumun resmi websitesinde başvuru formu veya cv gönderimi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.Başvurunuz için hızlandırılmış şekilde formu sayfamıza eklemişsek bunu özel olarak belirtir fazladan vakit kaybetmenizi engellemiş oluruz. Fakat sitemizde duyurulan personel alımı ilanlarına başvuru hakkında kişisel bilgilerinizi değil sadece alım hakkındaki görüşlerinizi rica ederiz.

Personel alımı haberleri için iş haberleri kategorisine bakınız..

gerçekleştirebilirsiniz.Başvurunuz için hızlandırılmış şekilde formu sayfamıza eklemişsek bunu özel olarak belirtir fazladan vakit kaybetmenizi engellemiş oluruz. Fakat sitemizde duyurulan personel alımı ilanlarına başvuru hakkında kişisel bilgilerinizi değil sadece alım hakkındaki görüşlerinizi belirtmenizi rica ederiz.

Author

3 Comments

 1. KISMET İNCE 26 Ocak, 2010, Salı at 20:01

  merhaba
  24 yaşındayım.Antalya da ikamet ediyorum.
  Mütercim Tercümanlık mezunuyum.
  Almanca ve İngilizce dillerinde iyi derecede yazılı ve sözlü çeviri yapabilmekle beraber,
  Akdeniz Üniversitesi’nde İŞLETME YÜKSEK LİSANS ı
  yapıyorum.(Tezsiz bir program olduğu için çalışma saatleri dışında akşam eğitim alıyorum).
  ANTALYA ya da İLÇELERİNDEKİ herhangi bir şubenizde çalışmaktan onur duyarım.05073447677

 2. Selçuk SEZER 25 Ekim, 2009, Pazar at 22:48

  1986 doğumluyum.EML endüstriyel elektronik mezunu olup,askerliğimi yapmış bulunmaktayım.Sabancı şirketler grubunun her hangi bir fabrikasında çalışmak istiyorum.teşekkürler.

 3. emine eygi 3 Ağustos, 2009, Pazartesi at 14:26

  daktılo,bılgısayar,muhasebe,anne cocuk konularında sertıfıkalıyım.lıse mezunuyum,1969 dogumluyum basvurumu dıkkate alınız 5458373912

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top