LC Waikiki Personel Alımı

Ekonomi Haberleri, Personel Alımı 401 Comments

Sponsor Reklamlar


LCW255Özellikle çocuk giyiminde öncü markalardan biri olan LC Waikiki 2010 yılı içinde yeni personel alımları gerçekleştirecek. 100 mağaza yöneticisi, 500 tam zamanlı, 750 de yarı zamanlı satış temsilcisi alacak. Merkez pozisyonlarına da kişi arıyor. Giyim sektöründe tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen biriyseniz LC Waikiki iş başvurusu için gecikmemenizi öneririz.

LC Waikiki İnsan Kaynakları:

İşe alım sürecimizde öncelikle açık pozisyon ile ilgili özgeçmiş bankamızdaki başvurular incelenerek uygun adaylar araştırılır, ayrıca web sitemiz, bu alandaki iş ortağımız Kariyer.Net ve gazete ilanları ile yeni başvurular toplanır. Özgeçmişlerin incelenmesi sonucu uygun bulunan adaylara gerektiğinde öncelikle mesleki bilgilerini ölçen yazılı sınav yapılır, ardından yetkinlik bazlı mülakat yapılarak yeterli bulunan adaylar psikoteknik aday değerlendirme testine alınırlar. Seçim sürecinin tüm aşamalarında başarılı bulunan adaylar için son olarak referans kontrolü yapılır ve işe alım süreci tamamlanır. Her yıl Kariyer.net tarafından verilen İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ’nün, 2003 ve 2004 yıllarında firmamıza verilmesi insan kaynağına verdiğimiz önemin bir başka göstergesidir.

Author

401 Comments

  1. Aytaç ülker 14 Ocak, 2016, Perşembe at 01:36

    Aytaç Ülker 15.11.1989 doğumluyum çekmeköyde oturuyorum is deneyimim var evliyim ise ihtiyacim var maazanizda çalışmak istiyorum

1 19 20 21

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top