İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi (2010)

Krediler 3 Comments

Sponsor Reklamlar


İş Bankası, her bayram öncesinde olduğu gibi bu bayram da “Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası” ile müşterilerine avantajlı koşullarla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik Maksimum İhtiyaç Paketi* sahibi İş Bankası müşterileri Geleneksel Bayram Kredisi’nden aylık %0,02 faiz ya da 100 TL masraf indirimi ile yararlanabiliyor.

15 Kasım 2010 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, tüm kamu ve özel sektör çalışanları, serbest meslek sahipleri ile emekliler aylık %0,45 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5.000 TL’ye kadar, 10 ay vadeli bayram kredisi kullanabiliyor.

Daha yüksek tutarda, daha uzun vadelerle ve/veya masraf ödemeden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler ise vadeye bağlı olarak aylık %0,92’den başlayan faiz oranları ile masraf ödeyerek veya masraf ödemeden aylık %0,94’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkânına sahip olabiliyor.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi için Tıklayınız

Author

3 Comments

  1. Ömer Kayapınar 8 Kasım, 2010, Pazartesi at 01:30

    @Osman Bey,

    Maaş bodrosu, son 3 ayın faturası veya ikemetgahı, Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi ve aslı ile başvuru yapabilirsiniz.

  2. osman koçyiğit 7 Kasım, 2010, Pazar at 16:51

    bayram kredisi cekmek istiyorum bunun için gerekli evrak ne isteniyor teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top