HSBC Personel Alımı HSBC İş Başvurusu

Ekonomi Haberleri 123 Comments

Sponsor Reklamlar


hsbc-25tTürkiye’de yer alan güçlü bankalardan biri olan HSBC kariyer fırsatlarını değerlendirmeye ne dersiniz? HSBC Bank yeni personel istihdamı ve stajyer alımlarında oldukça titiz davranmaktadır. Bu konuda iyi araştırmalar yaparak bu bankada çalışmak için kendinizi yeterince kalifiyeli konuma getirebilirsiniz. HSBC Bankasının insan kaynakları depertmanından edindiğimiz bazı bilgiler şöyle:

Deneyimli işe alım süreci:

Bankamız Şube ve Genel Müdürlük ekiplerinde, çeşitli pozisyonlarda değerlendirilmek üzere, “göreve ilişkin tecrübesi olan” ve “konusunda uzman” adaylar işe alınmaktadır. İşe alım sürecinde görüşmeler, insan kaynakları işe alım sorumlusu ve ilgili şube/birim yöneticilerinin katıldığı mülakatlar ile yürütülmektedir.

Deneyimsiz işe alım süreci:

Üniversiteden yeni mezun olmuş veya bankacılık alanında tecrübesi bulunmayan adaylar, başlıca aşağıdaki pozisyonlarda işe alınmaktadır. Bu pozisyonlar için genel yetenek testleri uygulandığı gibi; başarılı olanlar adaylar ile şube/birim yöneticilerinin katıldığı görüşmeler yapılarak süreç yürütülmektedir.

Stajyer alım süreci:

Bankamız Şube veya Genel Müdürlük birimleri ihtiyaçları kapsamında; yaz ya da kış dönemlerinde kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen üniversite öğrencisi / yeni mezun adaylara eğitim amaçlı staj imkanı sunmaktayız.

Eğitim amaçlı staj dönemlerimiz en fazla 5 aylık bir dönemi kapsamakta ve haftanın 5 günü tam zamanlı katılım gerektirmektedir.

Staj başvurusu yapmak için “Başvuru Formu Kayıt Bilgileri” bölümünde yer alan “İş-Staj Tercihi” seçeneğini seçmeniz / yayında olan “Stajyer” ilanımıza başvurmanız yeterli olacaktır.

HSBC Bank iş başvurusu için tıklayınız.

Author

123 Comments

 1. duygu çakmak 5 Eylül, 2014, Cuma at 12:42

  merhabalar bankacılık sektöründe deneyımım yokj ancak muhasebe bölümü mezunu olup evrak takıbı ve iceleme konusunda deneyıme sahibim bankanızın gişe bölümünde olusabılecek boslukta görev almak isterım ilginiz için
  tesekkürler

 2. DİLEK YILDIRIM ÖZCAN 13 Ağustos, 2014, Çarşamba at 11:22

  Merhaba daha önce şekerbank operasyon binasında çalışıyordum hamilelik nedeniyle 2 yıl çalışmaya ara verdim. Şimdi tekrar banka sektöründe çalışıp kariyerimi ilerletmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Breysel kredilerde görev yaptım. borçlu müşterilerle ilgili her işlemi biliyorum. ilgilenirseniz memnun olurum.

  • Filiz Ercan 8 Nisan, 2015, Çarşamba at 00:15

   Ben Filiz Ercan Maltya İnönü Üniversitesi İşletme mezunuyum Bankanızda çalışmak istiyorum Bankanız gişe ve Diğer bölümlerde uygun göreceginiz bir birim de çalışmak istiyorm ilgilenirseniz Memnun olurum saygılarımla

1 5 6 7

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top