Ekonomy.Net 20 Haziran 2009 Merhaba!

Ekonomi Haberleri 5 Comments

Sponsor Reklamlar


ekonomy1Ekonomy.net 20 Haziran 2009 tarihi ile tüm ziyaretçilerin kullanımına açılmıştır. Bu blog-sitede en güncel ekonomi haberleri, ekonomiye dair bilgiler, güncel altın fiyatları, forex, tasarruf ve personel alımına dair haberleri bulabileceksiniz. Ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde böyle bir konuda sizlere farklı bakış açılarını sunmaya çalışacağız.

Sitemiz henüz yeni olduğu için geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Bu aşamada siz değerli ziyaretçilerimizden bir ricamız olacak. Gördüğünüz hataları ve eksiklikleri lütfen iletişim formundan bizlere bildiriniz.

Sitemizdeki verilerin doğruluğunu teyit etmeden kesinlikle yatırım yapmayınız. Bu durumdan ekonomy.net sorumlu olmamakla beraber kişilerin yatırım yapmasında aracı bir kuruluş olarakta görülemez.

Eğer sizde ekonomy.net için özgün ve güncel yazılar yazmayı düşünürseniz bizim için örnek bir yazı hazırlayarak bunu iletişim sayfasında yer alan e-posta adresinden bizimle paylaşınız. En kısa sürede değerlendirilerek cevap verilecektir.

Bir blog sitenin tüm arama motorları tarafından sevilmesi içeriğinin hakkettiği ziyaretçi sayısını bulabilmesi sayfaların düzgün taranması ve iyi bağlantılarla sitenin önemli olduğunun vurgulanmasıyla mümkündür. Burada diğer blogcu arkadaşlarımızdan ricamız ekonomy.net hakkında kısada olsa bir tanıtım yazısı yazmalarıdır.

Sürekli güncel ve özgün ekonomi gündemi ile karşınızda olacağız.
Teşekkür ederiz.

Author

5 Comments

 1. Ömer Kayapınar 3 Aralık, 2009, Perşembe at 12:06

  Güzel düşünceleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

 2. ömer 1 Temmuz, 2009, Çarşamba at 18:02

  güzel bi site olmuş umarım tutar

 3. burak 1 Temmuz, 2009, Çarşamba at 17:57

  ekonomi,borsa vb.aradığım herşey bu sitede mevcut teşekkur ederiz tebrik ederiz..

 4. ufuk 23 Haziran, 2009, Salı at 21:44

  WordPress kullanmanız iyi olmuş , inşallah güzel yerlere gelir

  Başarılar

 5. admin 23 Haziran, 2009, Salı at 15:11

  Merhaba arkadaşlar, ekonomy.net hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top