Türk Hava Yolları – THY Alımları (2011)

Türk Hava Yolları (THY) Personel alımları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşın. THY 2011 yılında yeni pilot, kabin memuru ve hostesler alacaktır. 2011 THY iş başvurusu yaparak yeni bir kariyer dünyasına ilk adımı atın. Continue Reading “Türk Hava Yolları – THY Alımları (2011)”

Türk Hava Yolları THY Bayan kabin memuru alımları

thyTürk Hava Yolları Bayan kabin memuru alımları başladı. Gerekli kontenjan tamamlandığında ilan yayından kaldırılacaktır. Daha önce herhangi bir şekilde yapılan tüm başvurular geçersiz olurken yeniden başvuru yapmanız gerekmektedir. Dünyanın en değerli markaları içinde yer alan Türk Hava Yolları yurtdışından devam ettiği satın almalarıyla her geçen gün büyüyen gücünden bahsettirir oldu. Sizde THY kabin memurluğu görevini üstlenebilirsiniz…

Ön Koşullar

• T.C. uyruklu olmak. Continue Reading “Türk Hava Yolları THY Bayan kabin memuru alımları”

Türk Hava Yolları Personel Alımı

thyTürkiye’nin uçmak diyince akla gelen ilk hava seyahat şirketi THY ile çalışmak ister misiniz? Türk Hava Yolları’nın planlarına göre önümüzdeki yıllarda büyük çapta büyümeler kaydederek buna bağlı olarak personel sayısında ciddi artışlar yapacak.  Peki siz THY’da çalışmayı düşünürmüsünüz?

Türk Hava Yolları Ailesinde Olmak;

Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır. Continue Reading “Türk Hava Yolları Personel Alımı”