AnadoluBank Personel Alımları iş başvurusu

AnadoluBank Personel Alımları iş başvurusu

Personel Alımı 8 Comments

Sponsor Reklamlar


AnadoluBank Personel Alımları iş başvurusu 2015Son dönemde yıldızı oldukça parlamaya başlayan AnadoluBank bu büyüme hızını kaybetmek istemiyor. 2015 yılında açılacak olan yeni şubeler için personel alımı yapacak olan AnadoluBank; yeni mezun, deneyimli, deneyimsiz personel alımları yapıyor. İş başvurusunda bulunmak için acele edin…

Yeni mezunsanız Anadolubank’ta bankacılık kariyerinize Yönetmen Yardımcısı, Uzman Yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak 3 farklı başlangıç yapabilirsiniz.

YÖNETMEN YARDIMCISI

Genel Yetenek testi, kişilik envanteri ve mülakat süreci sonrası yapılan değerlendirme ile seçilirler. Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yetiştirilmek üzere işe alınan, üniversite mezunu adaylar Yönetmen Yardımcısı III unvanıyla ilk adımı atarlar. Şubelerimizde görev yapmak üzere alınan yeni mezunlar Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevlerine başlarlar. İşin mutfağında Operasyon servisinde Gişe Asistanlığı ile başlayacak ve bankamızın yöneticilik pozisyonlarına kadar uzayacak olan kariyer yolculuğu, ağırlıklı olarak şubelerimizin Pazarlama bölümlerinde devam eder.
UZMAN YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Management Trainee (MT) sınavlarında başarılı olan adaylar, Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yönetici adayı olarak yetiştirilmek üzere Uzman Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. MT olarak işe alınacak adaylarda İngilizce bilme şartı vardır. MT sınavında İngilizce ve Genel Yetenek testi yapılır. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.
MÜFETTİŞ YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarında başarılı olan adaylar, Müfettiş Yardımcısı veya Teknik Denetçi Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. Müfettiş yardımcılığı sınavında adaylar İngilizce, genel yetenek, genel kültür, iktisat ve hukuk konularından sınava tabi tutulurlar. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.

Author

8 Comments

 1. zeynep 22 Ocak, 2015, Perşembe at 15:33

  mrb dış ticaret mezunuyum adanada ikamet etmekteyim.sizinle çalışmayı çok isterim

 2. gülay 18 Ocak, 2015, Pazar at 03:11

  İşletme bölümü mezunuyum.İzmir de ikamet etmekteyim.Bankanız bünyesinde açık pozisyonlarda çalışmayı çok isterim.İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

 3. Önder Durmaz 30 Aralık, 2014, Salı at 20:12

  4 yıllık işletme mezunuyum.Sizlerle çalışmaktan şeref duyarım. Gaziantepte ikamet etmekteyim. işe ve çalışmaya gerçekten çok ihtiyacım var. saygılarımla…

 4. Önder Durmaz 30 Aralık, 2014, Salı at 20:11

  ben işetme mezunuyum. Gaziantepte ikamet etmekteyim. işe ve çalışmaya çok ihtiyacım var siznle çalışmaktan şeref duyarım. 0536 266 4770

 5. Hicran 26 Aralık, 2014, Cuma at 11:48

  Onlisans bil.programciligi mezunuym bankanzda acik pozisyonlarda calismak isterim

 6. sinem yağmur uygun 24 Aralık, 2014, Çarşamba at 16:12

  Merhaba gop kamu yönetimi mezunuyum acik pozisyonlar da görev almak isterim Teşekkürler

 7. koray şahinli 23 Aralık, 2014, Salı at 11:05

  Koray Şahinli Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü mezunuyum.Bankanız bünyesinde açık pozisyonlarda çalışmak isterim.
  SAYGILARIMLA.

 8. Hasan bekci 23 Aralık, 2014, Salı at 08:28

  Zaten büyük olan Bankamızi daha da büyümesinde yardım ci olmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top