Adil Işık Personel Alımları İş başvurusu

Ekonomi Haberleri 82 Comments

Sponsor Reklamlar


adilisikTürkiye’nin tekstil devlerinden özellikle Ruslar için en değerli markalardan biri olan Adil Işık’ta çalışmak ister misiniz? Adil Işık 200 ve her geçen gün çoğalan şubeleri için personel alımları yapmaktadır. Adil Işık vizyonu ve misyonu ile diğer firmalardan öne çıkmayı başaran ve vizyonunda personeline verdiği değeri yansıtan önemli bir giyim firmasıdır.

Vizyonu:

Bulunduğu yere değer katan, satın alırken ve kullanırken kadınları mutlu eden, bir dünya markası olmak.

Misyonu:

Kaliteli ürün, hizmet ve insan kaynakları ile sosyal sorumluluklarının bilincinde tüm tarafların memnuniyetini en üst seviyede buluşturan bir firma olmak.

Adil Işık şüphesiz ki insan kaynakları ve temel değerleri ile personeline ve işine yatırım yapma ilkesi ile dünya markası olmayı haketmektedir. Sizde Adil Işık’ta çalışmak üzere iş başvurusu yapmak isterseniz detaylı okuyunuz.

Adil ışık internet adresine giriniz. Kurumsala tıkladıktan sonra insan kaynaklarına tıklayınız. Sonra gelen menüden İK başvuru formuna tıklayarak gerekli formu doldurunuz.

Author

82 Comments

  1. melahat 13 Nisan, 2013, Cumartesi at 17:15

    merabalar ben melahat 20 yıldır bu sektörün içindeyim ve halen magaza müdürlügü yapmaktayım ankarada yaşıyorum verdiginiz her görevi becerebilme yetenegine sahip ve yetenekte bi bayanım firmanızda çalışmaktan onur duyarım teşekürler

  2. bayram turan 20 Mart, 2013, Çarşamba at 16:15

    adım bayram 1987 dogumluyum itanbul ümraniyede yaşıyorum 2 sene farklı firmalarda satış elemanlıgı görevinde bulundum daha sonra 3 sene makam şöförlügünde görev aldım şuanda çalışmamaktayım bu yüzden şirketinizde ürün transferinde görevli şöförlük yapak istiyorum bilgilerineze arz ederim .

1 3 4 5

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top