2011 Stajyer alan şirketler ve staj başvurusu

Ekonomi Haberleri 16 Comments

Sponsor Reklamlar


Kariyer basamaklarına sağlam bir adım atmak için ilk fırsat olan iyi bir şirkette staj yapmak herkesin en büyük hedeflerinden biridir. İlk adımda iyi bir şirkette staj yapmak kariyerinizin geri kalan sürecinde önemli bir etkiye sahiptir.

İşte böyle bir fırsattan daha kolay haberdar olmanız için alanınızla ilgili bir şirkette staj yapmanız için 2011 yılında stajyer alımı yapacak olan şirketleri listeledik. 2011 yılı stajyer alacak şirketler ve staj başvurusu hakkında bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz…

İşte İnsan’ın araştırmasına katılan 44 şirket, 2011’de toplam 4 bin 500 stajyer kabul edeceğini açıkladı. İşte bu yıl stajyer alacak şirketler, aradıkları kriterler, son başvuru tarihleri ve adresler:

Her yıl yaklaşık 300 bin öğrenci üniversitelerden mezun oluyor ancak sadece dört kişiden biri iş bulabiliyor. Hal böyle olunca rekabet henüz öğrenci sıralarındayken başlıyor. Son zamanlarda önemi giderek artan staj programları ise öğrencilerin iş dünyasında yer bulmaları ve mezun olduklarında çalışmak istedikleri sektörü tanımaları açısından büyük avantaj sağlıyor.

Stajyerler, kadroya geçtiklerinde firmaya ve süreçlere çok daha hızlı adapte olabildikleri için işe alımlarda önceliğe de sahip oluyor. Öğrenciler arasında özellikle büyük şirketlerde staj yapabilmek için adeta bir yarış var. Çünkü yeni mezun alımlarında stajyerlerine öncelik veren şirketlerin sayısı giderek artıyor. Firmalar stajyer mülakatlarında tıpkı işe alım sürecinde olduğu gibi kılı kırk yarıyor. Ayrıca staj yapılacak bölümün işleyişinin öğrencinin eğitimiyle paralelliği, öğrencinin kişisel özellikleri, yetkinliklerinin kurum ve görev için uygun olup olmadığı da değerlendiriliyor. Genellikle şubat ayının son döneminde başlayan staj başvurularının tarihini kaçırmamak gerekiyor. Aksi takdirde şirketler görüşmelerini tamamlamış olabiliyor.

Başvurular genelde online yapılsa da hala faks ya da şahsen başvurulmasını isteyen şirketler de var. İşte İnsan’ın 2011 Stajyer Araştırması’na göre 2011’de 44 şirket, toplam 4 bin 570 stajyer istihdam edecek. Birçok şirket stajyer ilanı vermeye başladı. İşte önde gelen şirketlerin staj programlarına dair son başvuru tarihleri, stajyer talep eden departmanlar ve aranan özellikler:

Stajyer arayan firmalar : VAKIFBANK
2011’de 1000 stajyer alacak olan Vakıfbank’a başvurmak isteyen adaylar 1 – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında başvuru yapılabilir. Staj yapmak istenen şubelere başvurular şahsen yapılıyor.Banka, Türkiye’deki tüm şubeleri ve genel müdürlükteki bölümler için stajyer alımı yapacak. Vakıfbank’ta staj yapabilmek için üniversitelerin işletme, iktisat, muhasebe, bankacılık, elektrikelektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, maliye, matematik, ekonometri, kamu yönetimi gibi iktisadi idari bölümlerde okuyor olmak gerekiyor. Başvuru için, okuldan alınacak staj yapma zorunluluk belgesi, disiplin cezası almadığını ve hangi bölümde öğrenci olduğunu gösterir bir yazı gerekiyor.
Stajyer arayan firmalar  : ADEL
Kalemcilik Alınacak stajyer sayısı: 35 Son başvuru tarihi: Mayıs 2011 Başvuru adresi: www.anadolukariyerim.com Stajyer alınacak bölümler: Üretim, teknik, pazarlama, mali işler, satış, satın alma, lojistik ve ihracat. Aranan özellikler: Ders programında staj yapma zorunluluğunun bulunması gerekiyor.
Stajyer arayan firmalar  : AK SİGORTA
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 15 Mayıs 2011 Başvuru adresi: www.aksigorta.com.tr/staj_basvuru.php Stajyer alınacak bölümler: Hasar, teknik, mali işler, insan kaynakları, IT. Aranan özellikler: Ders programında staj yapma zorunluluğunun bulunması gerekiyor.
Stajyer arayan firmalar  : ALARKO CARRIER
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Stajyer başvuru formu doldurularak, e-mail

veya faks yolu ile yapılıyor. Stajyer alınacak bölümler: Üretim ofisleri, Ar-Ge, satın alma, ihracat ve satış. Aranan özellikler: Üniversitelerin teknik ya da sosyal bilimler bölümlerinden birinde öğrenci olmak gerekiyor.


Stajyer arayan firmalar  : ALIŞAN LOJİSTİK
Alınacak stajyer sayısı: 25 Son başvuru tarihi: 15 Nisan 2011 Başvuru adresi: info@alisangroup .com Stajyer alınacak bölümler: Lojistik operasyonel birimleri, mali işler ve idari işler. Arananözellikler: Lojistik sektöründe kariyer planlayan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : AVEA
Alınacak stajyer sayısı: 130 Son başvuru tarihi: Ekim – ocak ayları arasında Başvuru adresi: www.aveakirmizikusak.com Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, teknoloji, müşteri hizmetleri, finans. Aranan özellikler: Telekom sektöründe çalışmak isteyenler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : AvivaSA Emeklilik ve Hayat
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: gmbasvuru@avivasa.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe – finans, operasyon, bankasigortacılığı ve pazarlama. Aranan özellikler: Başvuran öğrencilerin öğrenmeye açık ve istekli, sonuç odaklı olması gerekiyor.
Stajyer arayan firmalar  : BAYER
Alınacak stajyer sayısı: 100 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.bayer.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, finans-muhasebe, medikal, üretim ve kalite

kontrol. Aranan özellikler: İyi derecede İngilizce bilinmesi, pro-aktif olması aranan özelliklerarasında yer alıyor.

Stajyer arayan firmalar  : BAT (British American Tobacco)
Alınacak stajyer sayısı: 22 Son başvuru tarihi: 31 Haziran 2011 Başvuru adresi: www.bat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Ticari pazarlama ve dağıtım. Aranan özellikler: Bu bölümlerde kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : CEVA LOJİSTİK
Alınacak stajyer sayısı: 70 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: hrturkey@cevalogistics.com Stajyer alınacak bölümler: Finans, bilgi işlem, operasyon, insan kaynakları ve satış. Aranan özellikler: Üniversitelerin lojistik bölümü ekonomy.net öğrencilerine öncelik tanınıyor.
Stajyer arayan firmalar  : C&A
Alınacak stajyer sayısı: 6 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabiliyor. Başvuru adresi: www.c-anda. com Stajyer alınacak bölümler: İK, finans ve muhasebe, pazarlama, bilişimsistemleri. Başvuru koşulları: İstekli, vizyon sahibi, takıma katma değer sağlayacak,iletişimi kuvvetli, modaya ilgili öğrenciler.
Stajyer arayan firmalar  : DANONE
Alınacak stajyer sayısı: 70 Son başvuru tarihi: Sürekli başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: Kariyer sitelerindeki ilanlar takip edilmeli. Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, finans, satın alma, tedarik zinciri, Ag-Ge, kalite, kurumsal ilişkiler, insan kaynakları. Başvuru koşulları: Kendini geliştirmeye odaklı öğrenciler tercih sebebi.
Stajyer arayan firmalar  : DELOITTE
Alınacak stajyer sayısı: 45 Son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2011 Başvuru adresi: http://career.deloitte.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk hizmetleri. Başvuru koşulları: İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ndeki bölümlerin öğrencileri ile MBA öğrencileri alınıyor.
Stajyer arayan firmalar  : DOĞUŞ OTOMOTİV
Alınacak stajyer sayısı: 180 Son başvuru tarihi: Şubat, haziran ve ekim aylarında başvuru kabul ediliyor. Başvuru adresi: www.dogusotomotiv.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Satış, satış sonrası hizmetler, pazarlama, lojistik ve bilgi teknolojileri. Başvuru koşulları: İlgili bölümlerde okuyan uygulama becerisi olan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : DOLUCA ŞARAPÇILIK
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: Lise öğrencilerinin başvuruları için 15 Mayıs 2011, üniversite öğrencileri için 15 Nisan 2011. Başvuru adresi: info@doluca.com. Stajyer alınacak bölümler: Üretim, laboratuvar, teknik ve idari işler ile bağcılık. Başvuru koşulları: Bağcılık departmanı için arazide çalışmayı ekonomy.net sevmesi tercih sebebi.
Stajyer arayan firmalar  : DOMİNOS PİZZA
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre sayı değişiyor. Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: esinsankaynakları @eurekosigorta.com.tr Stajyer alınacak bölümler: İnsan kaynakları, IT, mali işler, üretim merkezi ve pazarlama. Başvuru koşulları: İletişimi güçlü, prezentabl, hedefleri olan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : EUROKO SİGORTA
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: ik@dominospizza.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Tüm birimler. Başvuru koşulları: Sigortacılık bölümlerinde eğitim gören öğrencilere öncelik veriliyor.
Stajyer arayan firmalar  : GARANTİ EMEKLİLİK
Alınacak stajyer sayısı: 20 Son başvuru tarihi: 24 Nisan 2011 Başvuru adresi: GarantiEmeklilik_IK@garantiemeklilik.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm birimler. Aranan koşullar: Şirketin dinamik yapısına hızlı adaptasyon sağlayabilecek özellikte olması isteniyor.
Stajyer arayan firmalar  : GLOBAL BİLGİ
Alınacak stajyer sayısı: 10 Son başvuru tarihi: 30 Mayıs 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Bilgi teknolojileri, insan kaynakları, idari işler. Aranan koşullar: Adayların staj yapmak istedikleri alanla ilişkili bölümlerde üç ya da dördüncü sınıf öğrencisi olmaları isteniyor.
Stajyer arayan firmalar  : İNCİ HOLDİNG
Alınacak stajyer sayısı: Şirketlerin büyüklüğüne göre değişiyor. Son başvuru tarihi: 30 Mayıs 2011 Başvuru adresi: İnsan kaynakları departmanı Stajyer alınacak bölümler: Üretim, planlama, dış ticaret, lojistik, muhasebe, insan kaynakları. Aranan koşullar: Öğrenmeye istekli, analitik, sonuç odaklı öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bu yıl 510 stajyer alacak olan BSH’de staj yapmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Nisan 2011. Başvular www.bsh.com.tr adresinden yapılabiliyor. BSH’da proje stajyerleri üniversitelerin makine, imalat ve endüstri mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerden seçilecek. Fabrikalarda teknik projelerin yanı sıra satış bölümüne de stajyer kabul edilecek. Değerlendirme sürecinde gelen başvurular arasından CV ve transkriptler incelenerek ön eleme yapılıyor. Daha sonra gerçekleştirilen mülakatta başarılı olanlar kabul ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : FİNANSBANK
Hazine, pazarlama, krediler, dış ilişkiler, hukuk, iş geliştirme, mali kontrol bölümleri için bu yıl 500 stajyer alacak olan Finansbank, başvuruları 10 – 24 Nisan 2011 tarihleri arasında kabul edecek. Başvuru adresi ise www.finansbank.com.tr Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş gençler aranıyor.
Stajyer arayan firmalar  : KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: hselahi@kalekilit.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Ar – Ge, üretim, planlama, satın alma ve lojistik, muhasebe. Aranan koşullar: Fabrika için mühendislik bölümlerinde okuyan gençler isteniyor.
Stajyer arayan firmalar  : KAREL
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.karel.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Üretim, üretim planlama, kalite ve Ar-Ge. Aranan koşullar: Bilgisayarveya elektrikelektronik mühendisliği bölümü öğrencisi ve not ortalaması 2.70’in üzerinde olanlar aranıyor.
Stajyer arayan firmalar  : LOWEISTANBUL
Alınacak stajyer sayısı: 40 Son başvuru tarihi: 31Mart 2011 Başvuru adresi: www.loweistanbul.com Stajyer alınacak bölümler: Şirket geneli. Aranan koşullar: İletişimsektörünün temel dinamikleriyle uyumlu adaylar tercih edilecek.
Stajyer arayan firmalar  : MEDİKAL PARK
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre belirleniyor. Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Mali işler, satın alma, hasta hizmetleri, kurumsal pazarlama. Aranan koşullar: Öğrenmeye açık olmak.
Stajyer arayan firmalar  : MERCEDES
Alınacak stajyer sayısı: 325 Son başvuru tarihi: 18 Mart 2011 Başvuru adresi: www.mercedes.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm departmanlar Aranan özellikler: Başarılı bir öğrenim geçmişi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler aranıyor.
Stajyer arayan firmalar  : MİGROS
Alınacak stajyer sayısı:100 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, insan kaynakları, endüstri ilişkileri ve mali işler. Aranan özellikler: Adayların başvurdukları bölümle ilgili bilgi sahibi olması önem taşıyor.
Stajyer arayan firmalar  : NOKTA INTERNET TEKNOLOJİLERİ
Alınacak stajyer sayısı: 5 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvurulabilir. Başvuru adresi: ik@nokta.com Stajyer alınacak bölümler: Ürün bölümü için web yazılımı ve tasarımı birimlerine stajyer alınacak. Aranan özellikler: Bilgi teknolojileri konularına meraklı olan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : ÖZSÜT
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: Lise stajı için 31 Ağustos 2011, üniversite stajı için 31 Mart 2011 Başvuru adresi: ik@ozsut.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Üretim, planlama ve lojistik, muhasebe ve finans, satış ve pazarlama Aranan özellikler: Adayın okulla ilişiğinin devam ediyor olması gerekiyor.
Stajyer arayan firmalar  : PEPSİ-CO
Alınacak stajyer sayısı: İhtiyaca göre belirleniyor. Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılıyor. Stajyer alınacak bölümler: Her birim. Arananözellikler: Projelerin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak göz önünde tutuluyor.
Stajyer arayan firmalar  : PRONET
Alınacak stajyer sayısı: 60 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: insankaynaklari@pronet.com.tr adresine mail gönderilebilir. Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe, lojistik, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, bilgi işlem. Aranan özellikler: Üniversite öğrencisi olmak dışında lise eğitimi kapsamında zorunlu staj yapmak isteyenler de kabul ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : SEBA İNŞAAT
Alınacak stajyer sayısı: 15 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: www.sebainsaat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Şantiyelere mühendis ve mimarlık bölümü öğrencileri alınacak. Aranan özellikler: Tüm zamanlı çalışabilecek, öğrenmeye azimli öğrencileri tercih ediyor.
Stajyer arayan firmalar  : SONY
Alınacak stajyer sayısı: 12 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: Kariyer siteleri. Stajyer alınacak bölümler: Yazılım geliştirme, Avrupa IT destek, operasyon ve pazarlama. Aranan özellikler: Yeni teknolojilere ilgi duymak aranan özellikler arasında yer alıyor.
Stajyer arayan firmalar  : SUPERONLINE
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.superonline.net Stajyer alınacak bölümler: Network, bilgi teknolojileri, finans, pazarlama ve satış destek. Aranan özellikler: Teknolojiye ilgi duyan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : THY
Alınacak stajyer sayısı: Mart ayında belirlenecek. Son başvuru tarihi: 15 Nisan 2011 tarihleri arasında başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: http://akademi.thy.com Stajyer alınacak bölümler: Mart ayında belirlenecek. Aranan özellikler: Başarı notu 100 üzerinden 80 ve üstü olan öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : TOYOTA
Alınacak stajyer sayısı: 13 Son başvuru tarihi: 15 Haziran 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru kabul ediliyor. Stajyer alınacak bölümler: Finansman ve muhasebe, satış sonrası pazarlama ve planlama. Aranan özellikler: İletişim yeteneği kuvvetli, yenilikçi fikirler sunabilen kişiler tercih ediiyor.
Stajyer arayan firmalar  : TURKCELL
Alınacak stajyer sayısı: 200 Son başvuru tarihi: 31 Mart 2011 Başvuru adresi: www.turkcell.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Tüm bölümler için stajyer alımı yapılıyor. Arananözellikler: Teknolojiyi seven, girişimci ruha sahip öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : UNILEVER
Alınacak stajyer sayısı: 30 Son başvuru tarihi: 1 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.unilever.com.tr/careers Stajyer alınacak bölümler: Pazarlama, satış, üretim, Ar-Ge, finans, insan kaynakları. Aranan özellikler: Harekete geçmekten çekinmeyen, özgüveni olan, risk alabilen, hayalleri olan kişiler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : UYUM GIDA
Alınacak stajyer sayısı: 289 Son başvuru tarihi: Üniversite öğrencileri için 30 Nisan 2011, lise öğrencileri için 30 Haziran 2011 Başvuru adresi: ik@uyum.com Stajyer alınacak bölümler: Üretim planlama, bilgi sistemleri, lojistik depo, mağazalar. Aranan özellikler: Tercihen mezuniyet sonrası istihdam edilebilecek adaylar tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : VODAFONE
Alınacak stajyer sayısı: 35 Son başvuru tarihi: 1 Nisan 2011 Başvuru adresi: www.vodafone.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Teknoloji, ürün ve servisler, satış ve pazarlama. Aranan özellikler: İstekli ve kararlı, iletişim becerileri kuvvetli kişiler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : YAYLA BAKLİYAT
Alınacak stajyer sayısı: 3 Son başvuru tarihi: Yıl boyunca başvuru yapılabilir. Başvuru adresi: www.yaylabakliyat.com.tr Stajyer alınacak bölümler: Muhasebe, gıda teknolojisi, laboratuar. Aranan özellikler: Not ortalaması yüksek öğrenciler tercih ediliyor.
Stajyer arayan firmalar  : ZORLU ENERJİ
Alınacak stajyer sayısı: 50 Son başvuru tarihi: 30 Nisan 2011 Başvuru adresi: Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılabilir. Stajyer alınacak bölümler: Mühendislik, satın alma ve lojistik, müşteri hizmetleri ve finans. Aranan özellikler: Staj döneminde öğrencilerin okulları tarafından SGK kapsamına alınmaları gerekiyor. Yabancı dil bilenler tercih ediliyor.

Author

16 Comments

 1. tuğçe 5 Temmuz, 2012, Perşembe at 15:33

  merhaba.. ben bilişim bölümünde okuyorum.Haftada 3 gün staj yapma zorunluluğum var lise 4. sınıf öğrencisiyim.

 2. kamile 23 Nisan, 2012, Pazartesi at 18:37

  merhabalar bn süleyman demirel üniversitesin de cağrı merkezi hizmetleri bölümü okumaktayım yaz dönemi için staj yeri arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim iyi günler….

 3. merve 1 Nisan, 2012, Pazar at 11:28

  merhaba ben merve sakarya üniversitesi 1.sınıf gıda teknolojisi ogrencisiyim sakarya/adapazarında yaz stajımı yapmak istiyorum bana yardımcı olrsanız sevinirim…

 4. Pınar ERGİN 14 Mart, 2012, Çarşamba at 01:28

  Merhaba ben Pınar Çukurova Üniversitesi 2.Sınıf İşletme öğrencisiyim teknik ve pratik bilgi edinmek ve okul bitince tecrübeli bir eleman olarak işe başlamak için yazın staj yapmak istiyorum Gümüşhane çevresinde staj yapabilirsem benim için çok iyi olacağına inanıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim …

 5. emrah 24 Şubat, 2012, Cuma at 00:48

  slm ben KTÜ makine mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim …

 6. fatma 14 Şubat, 2012, Salı at 18:39

  Merhaba ben Çukurova üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajım var.Adana veya Gaziantep bölgesinde bulunuyorum.Bana staj yeri için yardım edbilir misiniz?Bilgi alabilir miyim bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim staj yeri için.

 7. Ercan 14 Şubat, 2012, Salı at 14:49

  Merhabalar herkese..
  Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Kocaeli / İstanbul bölgesinde bulunuyorum. Bu seneki stajım için şantiyeler bakıyorum, buradan birilerine ulaşıp bilgi edinmeyi de isterim. İyi günler dilerim herkese..

 8. perihan çelik 10 Şubat, 2012, Cuma at 11:48

  Merhaba perihan ben dokuz eylül üniversitesi iktisat 2. Sınıf öğrencisiyim . Bayındır Izmir’de otruyorum bu yıl staj yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim .İş hayatına bir an ônce atılmak istiyorum…m

 9. duygu 5 Şubat, 2012, Pazar at 22:17

  ben iki yılık dış ticaret bölümünü okuyorum 2011 yılı şıtaj görmem gerekirken şıtaj yapılacak yer bulamadığımdan dolayı 2.yıl zorunlu şıtaj yapmam lazım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 10. merve 15 Ocak, 2012, Pazar at 17:18

  lojistik bölümü 1. sınıf öğrecisiyim.Firmanızda pratikte sizlerden öğrenecegim çok şey olacağını düşünüyorum bu nedenle yazın olacak zorunlu stajımı sizlerde yapmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim

 11. furkan 10 Kasım, 2011, Perşembe at 10:52

  merhaba ben furkan mekatronik mühendisliğinde(mühendislik fakültesi) okuyorum.2.sınıf öğrencisiyim.bu yaz staj yapacaz.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 12. gönül 19 Mayıs, 2011, Perşembe at 04:07

  merhaba ben gönül işletme yönetiminde okuyorum staj için bana yardımcı olursanız sevinirim….

 13. hikmetyar çelik 14 Nisan, 2011, Perşembe at 17:08

  adım hikmetyar lojistik bölümünde okuyorumstaj içn bana yardımcı olursanız sevinirim

 14. hatice 14 Nisan, 2011, Perşembe at 14:22

  adım hatice otomotiv mühendisliği okuyorum staj noktasında bana yardımcı olursanız sevinirim

 15. Bilal CEYLAN 6 Nisan, 2011, Çarşamba at 22:10

  merhaba bn bilal izmir aliağada oturuyorum teknik lise yaz stajını sizin şirketinizde yptım.Şu anda bergama yüksek okulu yerleşkesinde 1. sınıf öğrencisiyim bölümüm elektrik teknolojisi dir. Yaz stajını tekrar kabul edrseniz sizin şirketinide ypmak istiyorum .Saygılarımla

 16. harun 28 Mart, 2011, Pazartesi at 20:18

  slm bn izmir medigal parkhastanenizde asansör operatörü olarak calışmakdayım meslegim sıhı tesisattır bualanda bircok mütayitlere işyapmışımdır sizin hastanenin yapılıcından beri çalışmakdayım neyin nerden gidigini bilmekdeyim sizinlecalışmak inancokgüzel ben hastanenizde teknik servis elemanı olarak kalmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Search

Back to Top